Internationalization (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (257 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Pages
pl: Strony

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Help text
pl: Objaśnienia

en: Multiple
pl: Wielokrotny

en: Category
pl: Kategoria

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Path
pl: Ścieżka

en: Node type
pl: Typ zawartości

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Submission guidelines
pl: Zasady publikacji

en: n/a
pl: n.d.

en: Paths
pl: Ścieżki

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Created
pl: Utworzono

en: Block
pl: Blok

en: Node types
pl: Rodzaje zawartości

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Menu link
pl: Pozycja w menu

en: Published
pl: Opublikowane

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Title label
pl: Etykieta tytułu

en: Fields
pl: Pola

en: Items
pl: Elementy

en: Terms
pl: Terminy

en: String
pl: Napis

en: Undefined
pl: Niezdefiniowany

en: English
pl: Angielski

en: Languages
pl: Języki

en: Moderate
pl: Moderowanie

en: Autocomplete taxonomy
pl: Autouzupełnianie taksonomii

en: terms
pl: terminy

en: Promote
pl: Umieść na stronie głównej

en: Revision
pl: Wersja

en: Not published
pl: Nie do publikacji

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: Comment settings
pl: Ustawienia komentarzy

en: Sticky
pl: Przyklejony

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Selection
pl: Wybór

en: Edit translation
pl: Edytuj tłumaczenie

en: Not translated
pl: Brak tłumaczenia

en: (source)
pl: (źródło)

en: Translatable
pl: Przetłumaczalne

en: Variables
pl: Zmienne

en: Multilingual system
pl: System wielojęzyczny

en: Internationalization
pl: Internacjonalizacja

en: Reset language for all terms.
pl: Resetuje język dla wszystkich terminów

en: Content selection mode
pl: Tryb wyboru zawartości

en: Normal - All enabled languages will be allowed.
pl: Normalnie - wszystkie włączone języki będą dopuszczalne.

en: Extended - All defined languages will be allowed.
pl: Rozszerzone - wszystkie zdefiniowane języki będą dopuszczalne.

en: Multilingual options
pl: Opcje obsługi wielojęzyczności

en: Multilingual content
pl: Treść wielojęzyczna

en: Multilingual settings
pl: Ustawienia obsługi wielojęzyczności

en: This is a multilingual variable.
pl: To jest zmienna wielojęzyczna.

en: Supports translatable custom menu items.
pl: Obsługuje tłumaczenia elementów menu.

en: Strings
pl: Napisy

en: Synchronize translations
pl: Synchronizuj tłumaczenia

en: Select which fields to synchronize for all translations of this content type.
pl: Określ, które pola zsynchronizować dla wszystkich tłumaczeń o tym rodzaju zawartości.

en: Edit term translations
pl: Redakcja tłumaczeń terminów

en: Blocks
pl: Bloki

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
pl: System menu przechowuje jedynie ścieżki systemowe, choć korzysta z aliasów podczas wyświetlania odnośników. Adres %link_path został zapisany jako %normal_path

en: Language neutral
pl: Język niesprecyzowany

en: Context
pl: Kontekst

en: Field settings
pl: Ustawienia pola

en: Auto-reply
pl: Automatyczna odpowiedź

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: Save translations
pl: Zapisz tłumaczenia

en: Create @name
pl: Utwórz @name

en: Node options
pl: Opcje węzłów

en: Original text
pl: Tekst w oryginale

en: vocabulary
pl: słownik

en: original
pl: oryginał

en: translate
pl: przetłumacz

en: outdated
pl: nieaktualne

en: <strong>@language_name</strong> (source)
pl: <strong>@language_name</strong> (język oryginału)

en: add translation
pl: dodaj tłumaczenie

en: Translations of %title
pl: Tłumaczenia wpisu %title

en: Book outline
pl: Konspekt książki

en: Node title mismatch. Please check your selection.
pl: Niezgodność tytułu węzła. Proszę zweryfikować swój wybór.

en: Found no valid post with that title: %title
pl: Nie znaleziono poprawnego wpisu o tytule %title

en: Save translation
pl: Zapisz tłumaczenie

en: Save string
pl: Zachowaj napis

en: Edit string
pl: Edycja napisu

en: locale
pl: język

en: Source language
pl: Język źródłowy

en: Hide content translation links
pl: Ukrywaj odnośniki do tłumaczeń

en: Hide the links to translations in content body and teasers. If you choose this option, switching language will only be available from the language switcher block.
pl: Ukrywa odnośniki do tłumaczeń występujące na stronach wpisów, a także przy ich skrótach. Wybranie tej opcji spowoduje, że wybór języka będzie możliwy tylko za pomocą specjalnego bloku.

en: Switch interface for translating
pl: Przełączaj język interfejsu podczas tłumaczenia

en: Select translations for %title
pl: Wybierz tłumaczenia wpisu %title

en: Alternatively, you can select existing nodes as translations of this one or remove nodes from this translation set. Only nodes that have the right language and don't belong to other translation set will be available here.
pl: Istnieje możliwość wyboru innych istniejących węzłów jako tłumaczeń tego węzła lub usunięcia węzłów z tego zbioru tłumaczeń. Do wyboru dostępne są tylko węzły, które mają prawidłowy język i nie należą do innego zestawu.

en: Update translations
pl: Aktualizuj tłumaczenia

en: Added a node to the translation set. | Added @count nodes to the translation set.
pl[0]: Dodano węzeł do zbioru tłumaczeń.
pl[1]: Dodano @count węzły do zbioru tłumaczeń.
pl[2]: Dodano @count węzłów do zbioru tłumaczeń.

en: Removed a node from the translation set. | Removed @count nodes from the translation set.
pl[0]: Usunięto węzeł ze zbioru tłumaczeń.
pl[1]: Usunięto @count węzły ze zbioru tłumaczeń.
pl[2]: Usunięto @count węzłów ze zbioru tłumaczeń.

en: This module improves support for multilingual content in Drupal sites:
pl: Moduł poprawia obsługę wielojęzykowości w witrynach Drupala:

en: Shows content depending on page language.
pl: Pokazuje treść zależnie od języka strony.

en: Handles multilingual variables.
pl: Obsługuje zmienne wielojęzykowe.

en: Extended language option for chosen content types. For these content types transations will be allowed for all defined languages, not only for enabled ones.
pl: Roszerzona obsługa wersji językowych dla wybranych rodzajów zawartości pozwala tłumaczyć wpisy na wszystkie zdefiniowane języki, a nie tylko na te, które są włączone.

en: Provides a block for language selection and two theme functions: <em>i18n_flags</em> and <em>i18n_links</em>.
pl: Udostępnia blok wyboru wersji językowej oraz dwie funkcje skórek: <em>i18n_flags</em> oraz <em>i18n_links</em>.

en: This is the base module for several others adding different features:
pl: To jest moduł bazowy, z którego korzysta kilka innych modułów dodających różne funkcje:

en: Multilingual menu items.
pl: Wielojęzykowe elementy menu.

en: Multilingual taxonomy adds a language field for taxonomy vocabularies and terms.
pl: Wielojęzykowa taksonomia dodaje pole języka dla słowników i terminów taksonomii.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@i18n">Internationalization module</a>.
pl: Więcej informacji znajduje się w dokumentacji <a href="@i18n">modułu <q>Internationalization</q></a>.

en: To enable multilingual support for specific content types go to <a href="@configure_content_types">configure content types</a>.
pl: Aby włączyć wspieranie wielu języków dla określonego rodzaju zawartości, przejdź do <a href="@configure_content_types">konfiguracji rodzajów zawartości</a>.

en: Extended language support
pl: Rozszerzone wparcie dla wersji językowych

en: If enabled, all defined languages will be allowed for this content type in addition to only enabled ones. This is useful to have more languages for content than for the interface.
pl: Gdy włączone, wszystkie języki zdefiniowane mogą być zastosowane dla tego rodzaju zawartości w uzupełnieniu dla tych włączonych. Jest to użyteczne dla tłumaczeń w większej liczbie języków niż udostępnia interfejs.

en: Extended, but not displayed - All defined languages will be allowed for input, but not displayed in links.
pl: Rozszerzone, lecz nie wyświetlane - wszystkie zdefiniowane języki będą dopuszczalne przy wprowadzaniu, jednakże nie będą wyświetlane w łączach.

en: Configure extended options for multilingual content and translations.
pl: Konfiguracje rozszerzonych opcji dla zawartości wielojęzycznych i tłumaczeń.

en: Extends Drupal support for multilingual features.
pl: Rozszerza funkcje wielojęzyczne wspierane przez Drupala.

en: This module provides support for multilingual blocks.
pl: Ten moduł udostępnia wsparcie dla bloków wielojęzycznych.

en: You can set up a language for a block or define it as translatable:
pl: Można ustawić język dla bloku lub zdefiniować go jako przetłumaczalny.

en: Blocks with a language will be displayed only in pages with that language.
pl: Bloki z językiem będą wyświetlane tylko na stronach w tym języku.

en: Translatable blocks can be translated using the localization interface.
pl: Przetłumaczalne bloki mogą być tłumaczone przy użyciu interfejsu tłumaczeń.

en: To search and translate strings, use the <a href="@translate-interface">translation interface</a> pages.
pl: Aby wyszukać i przetłumaczyć frazy, użyj stron <a href="@translate-interface">interfejsu tłumaczenia</a>.

en: Content type names
pl: Nazwy rodzajów zawartości

en: Content type descriptions were previously localized so they won't be affected.
pl: Opisy rodzajów zawartości były wcześniej przetłumaczone, więc nie ulegną zmianie.

en: Menu translation
pl: Tłumaczenie menu

en: Select text groups
pl: Wybierz kategorię tłumaczeń

en: Refresh strings
pl: Odśwież napisy

en: This will create all the missing strings for the selected text groups.
pl: To spowoduje utworzenie wszystkich brakujących napisów dla wybranych grup tekstu.

en: This module adds support for other modules to translate user defined strings. Depending on which modules you have enabled that use this feature you may see different text groups to translate.
pl: Ten moduł dodaje wsparcie dla innych modułów w celu przetłumaczenia napisów użytkownika. W zależności od włączonych modułów, które korzystają z tej funkcjonalności widoczne są różne kategorie tłumaczeń dostępne do przetłumaczenia.

en: If you are missing strings to translate, use the <a href="@refresh-strings">refresh strings</a> page.
pl: Jeżeli brakuje napisów do przetłumaczenia, użyj strony <a href="@refresh-strings">odświeżania napisów</a>.

en: Read more on the <em>Internationalization handbook</em>: <a href="http://drupal.org/node/313293">Translating user defined strings</a>.
pl: Więcej w <em>Podręczniku wersji językowych</em>: <a href="http://drupal.org/node/313293">Tłumaczenie napisów użytkownika</a>.

en: On this page you can refresh and update values for user defined strings.
pl: Na tej stronie można odświeżyć i zaktualizować zawartości napisów użytkownika.

en: Use the refresh option when you are missing strings to translate for a given text group. All the strings will be re-created keeping existing translations.
pl: W przypadku brakujących napisów do przetłumaczenia dla danej kategorii tłumaczeń, możliwe jest użycie opcji odświeżania. Wszystkie napisy zostaną wtedy odświeżone przy zachowaniu istniejących tłumaczeń.

en: Use the update option when some of the strings had been previously translated with the localization system, but the translations are not showing up for the configurable strings.
pl: Jeżeli niektóre z konfigurowalnych napisów przetłumaczone wcześniej przez system tłumaczeń nie są widoczne, należy użyć opcji odświeżenia.

en: Already added languages
pl: Dotychczas dodane języki

en: Updated string %location for textgroup %textgroup: %string
pl: Zaktualizowano napis %location dla kategorii tłumaczenia %textgroup: %string

en: Created string %location for text group %textgroup: %string
pl: Utworzono napis %location dla kategorii tłumaczenia %textgroup: %string

en: String translation
pl: Tłumaczenie napisu

en: Provides support for translation of user defined strings.
pl: Dostarcza wsparcie dla tłumaczeń napisów użytkownika.

en: This module synchronizes content taxonomy and fields accross translations:
pl: Ten moduł synchronizuje kategoryzację treści i jej pola pomiędzy tłumaczeniami:

en: First you need to select which fields should be synchronized. Then, after a node has been updated, all enabled vocabularies and fields will be synchronized as follows:
pl: W pierwszej kolejności należy wybrać które pola zostaną poddane synchronizacji. Potem, po zakończeniu aktualizacji węzła, wszystkie włączone słownictwa i pola będą synchronizowane według poniższego:

en: All the node fields selected for synchronization will be set to the same value for all translations.
pl: Wszystkie pola węzła wybrane do zsynchronizowania zostaną ustawione na te same wartości we wszystkich tłumaczeniach.

en: For multilingual vocabularies, the terms for all translations will be replaced by the translations of the original node terms.
pl: Dla słowników wielojęzycznych terminy wszystkich tłumaczeń zostaną zastąpione tłumaczeniami terminów oryginalnego węzła.

en: For other vocabularies, the terms will be just copied over to all the translations.
pl: Terminy z innych słowników będą po prostu kopiowane do wszystkich tłumaczeń.

en: Note that permissions are not checked for each node. So if someone can edit a node and it is set to synchronize, all the translations will be synchronized anyway.
pl: Należy zwrócić uwagę, iż uprawnienia nie są sprawdzane dla każdego węzła. Jeżeli ktoś dokona redakcji węzła ustawionego na synchronizację, wszystkie tłumaczenia i tak zostaną zsynchronizowane.

en: To enable synchronization check content type options to select which fields to synchronize for each node type.
pl: Aby włączyć synchronizację należy wybrać opcje rodzaju zawartości w celu określenia pól do zsynchronizowania dla każdego rodzaju węzła.

en: The list of available fields for synchronization will include some standard node fields and all CCK fields. You can add more fields to the list in a configuration variable. See README.txt for how to do it.
pl: Lita pól dostępnych do synchronizacji będzie zawierać większość pól standardowych oraz wszystkie pola CCK. Możliwe jest określenie dodatkowych pól na liście w zmiennej konfiguracyjnej. Więcej informacji jak tego dokonać dostępne w README.txt.

en: One node translation has been synchronized. | All @count node translations have been synchronized.
pl[0]: Węzeł został zsynchronizowany.
pl[1]: @count węzły zostały zsynchronizowane.
pl[2]: @count węzłów zostało zsynchronizowanych.

en: Synchronizes taxonomy and fields accross translations of the same content.
pl: Synchronizuje kategoryzację i pola pomiędzy tłumaczeniami tej samej treści.

en: Term translations have been updated.
pl: Tłumaczenia terminu zostały zaktualizowane.

en: The term translation has been deleted.
pl: Tłumaczenie terminu zostało usunięte.

en: Create new translation
pl: Utwórz nowe tłumaczenie

en: This module adds support for multilingual taxonomy. You can set up multilingual options for each vocabulary:
pl: Ten moduł dodaje wsparcie dla kategoryzacji wielojęzycznej. Dla każdego słownika możliwe jest osobne ustawienie opcji wielojęzycznych.

en: A language can be assigned globaly for a vocabulary.
pl: Język może być przypisany globalnie do słownika.

en: Different terms for each language with translation relationships.
pl: Różne terminy dla każdego z języków wraz z zależnościami tłumaczeń.

en: Terms can be common to all languages, but may be localized.
pl: Terminy mogą być wspólne dla wszystkich języków, lecz podlegają tłumaczeniu.

en: To set up multilingual options for vocabularies go to <a href="@configure_taxonomy">Taxonomy configuration page</a>.
pl: Aby ustawić opcje wielojęzyczne dla słownika należy przejść na <a href="@configure_taxonomy">stronę konfiguracji kategorii</a>.

en: %capital_name is a localizable vocabulary. You will be able to translate term names and descriptions using the <a href="@translate-interface">translate interface</a> pages.
pl: %capital_name jest słownikiem, który można tłumaczyć. Umożliwia to tłumaczenie nazw i opisów terminów z użyciem stron <a href="@translate-interface">interfejsu tłumaczenia</a>.

en: %capital_name is a vocabulary with a fixed language. All the terms in this vocabulary will have %language language.
pl: %capital_name jest słownikiem ze stałym językiem. Wszystkie terminy tego słownika są w języku %language.

en: %capital_name is a full multilingual vocabulary. You will be able to set a language for each term and create translation relationships.
pl: %capital_name jest w pełni wielojęzycznym słownikiem. Umożliwia to ustawienie języka każdego z terminów i utworzenie związków pomiędzy tłumaczeniami.

en: Translation mode
pl: Tryb tłumaczenia

en: This term belongs to a multilingual vocabulary. You can set a language for it.
pl: Ten termin należy do słownika wielojęzycznego. Można ustawić w jakim jest języku.

en: All terms in this vocabulary have a fixed language: %language
pl: Wszystkie terminy tego słownika mają przypisany na sztywno język: %language

en: Taxonomy translation
pl: Tłumaczenie kategorii

en: Enables multilingual taxonomy.
pl: Włącza wsparcie dla wielojęzycznej kategoryzacji.

en: Add translation
pl: Dodaj tłumaczenie

en: Select language
pl: Wybór języka

en: Languages not yet added
pl: Jeszcze nie dodane języki

en: String not found.
pl: Nie znaleziono napisu.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
pl: Napis zawiera niedozwolony kod HTML: %string

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
pl: Próba dodania napisu zawierającego niedozwolony kod HTML: %string

en: Extended multilingual options provided by Internationalization module.
pl: Dodatkowe ustawienia związane z wielojęzykowością udostępniane przez moduł obsługi wersji językowych.

en: Set current language as default for new content.
pl: Ustaw aktualny język jako domyślny dla nowych treści.

en: Require language (Do not allow Language Neutral).
pl: Wymagaj wyboru języka (nie dopuszcza języka niesprecyzowanego).

en: Lock language (Cannot be changed).
pl: Zablokuj język (nie może być zmieniany).

en: If a text group is no showing up here it means this feature is not implemented for it.
pl: Jeżeli kategoria tłumaczeń nie jest tutaj wyświetlona oznacza to, że ta funkcja nie jest dla niej zaimplementowana.

en: Cannot refresh strings for %group.
pl: Nie można odświeżyć napisów dla %group.

en: Not restricted
pl: Bez ograniczeń

en: The name of the taxonomy term.
pl: Nazwa terminu kategorii.

en: The optional description of the taxonomy term.
pl: Opcjonalny opis terminu kategorii.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
pl: Słownik do którego należy termin taksonomii.

en: The parent term of the taxonomy term, if one exists.
pl: Termin nadrzędny terminu taksonomii, jeżeli istnieje.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
pl: Nazwa słownika.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
pl: Opcjonalny opis słownika.

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: W kolejnych liniach należy wskazać ścieżki do stron, których ma dotyczyć wybrane zawężenie wyświetlania. Znak '*' zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykładowo %blog oznacza stronę pod adresem blog a %blog-wildcard oznacza wszystkie strony z blogami użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
pl: Strony, na których poniższy kod PHP zwraca TRUE (opcja dla ekspertów)

en: Pages or PHP code
pl: Strony lub kod PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
pl: Jeśli wybrano opcję PHP należy wprowadzić kod między znacznikami %php. Wprowadzenie błędnego kodu może spowodować awarię witryny.

en: Add new @node_type
pl: Dodaj @node_type

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
pl: Ścieżka dla linku. Tu możesz podać wewnętrzną ścieżkę w Drupalu, taką jak %add-node lub zewnętrzny adres URL, taki jak %drupal. Napisz %front aby utworzyć link do strony głównej.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
pl: Maksymalna głębokość dla linków i wszystkich jego potomków nie może być większa niż !maxdepth. Niektóre linki nadrzędne mogą się nie pojawić, gdy przekroczysz ten limit.

en: There is currently no content classified with this term.
pl: W tej chwili brak zawartości sklasyfikowanej pod tym terminem.

en: Contact forms
pl: Formularze kontaktowe

en: [empty string]
pl: [pusty napis]

en: If selecting "Set language to vocabulary" you need to set a language to this vocabulary. Either change the translation mode or select a language.
pl: Wybierając "Ustaw język słownika", istnieje potrzeba określenia języka w tym słowniku. Należy albo zmienić tryb tłumaczenia albo wybrać język.

en: Not saved due to source string missing.
pl: Nie zapisano z powodu braku tekstu źródłowego.

en: Not saved due to missing form values.
pl: Nie zapisano z powodu brakujących wartości formularza.

en: Not saved due to insufficient permissions.
pl: Nie zapisane z powodu niewystarczających uprawnień.

en: Configurable blocks titles and content.
pl: Konfigurowalne tytuły bloków i zawartości.

en: Configurable fields descriptions, defaults, options, etc.
pl: Konfigurowalne opisy pól, wartości domyślne,opcje itd.

en: Field translation
pl: Tłumaczenie pola

en: Content type names, descriptions, help texts.
pl: Nazwy rodzajów zawartości, opisy, teksty pomocy.

en: Refresh user defined strings.
pl: Odśwież napisy zdefiniowane przez użytkownika.

en: Languages for content
pl: Języki zawartości

en: Enabled languages only.
pl: Tylko włączone języki.

en: All defined languages will be allowed.
pl: Wszystkie zdefiniowane języki będą dostępne.

en: If no language is selected, block will show regardless of language.
pl: Jeśli żaden język nie jest wybrany, blok będzie pokazywany dla każdego języka.

en: Path translation.
pl: Tłumaczenia ścieżek.

en: Add path translation
pl: Dodaj tłumaczenie ścieżki

en: Multilingual variables that switch language depending on page language.
pl: Wielojęzyczne zmienne, które zmieniają język zależnie od języka strony.

en: Language selection
pl: Wybór języka

en: Enable for specific pages
pl: Włącz na wyszczególnionych stronach

en: Enable translation for language
pl: Włącz tłumaczenie dla języka

en: Name (localized)
pl: Nazwa (zlokalizowana)

en: Description (localized)
pl: Opis (zlokalizowany)

en: Vocabulary (localized)
pl: Słownik (zlokalizowany)

en: Parent term (localized)
pl: Termin nadrzędny (zlokalizowany)

en: Link (localized)
pl: Odnośnik (zlokalizowany)

en: Plain text (localized)
pl: Zwykły tekst (zlokalizowany)

en: Translation set
pl: Zestaw tłumaczeń

en: Translation sets
pl: Zbiory tłumaczeń

en: Translation sets overview.
pl: Przegląd zestawów tłumaczeń.

en: Overview of existing translation sets.
pl: Przegląd istniejących zestawów tłumaczeń.

en: Simple translation sets API for generic objects
pl: API uproszczonego zestawu tłumaczeń dla standardowych obiektów

en: No translation sets available.
pl: Brak dostępnych zestawów tłumaczeń.

en: For localizable elements, to have all items available for translation visit the <a href="@locale-refresh">translation refresh</a> page.
pl: Aby wszystkie elementy podlegające lokalizacji mogły zostać przetłumaczone, odwiedź stronę <a href="@locale-refresh">aktualizacji napisów</a>.

en: Clean up left over strings.
pl: Wyczyść pozostałe napisy

en: Multilingual - Internationalization
pl: Wielojęzyczność - Umiędzynarodowienie

en: This block has generated content, only the title can be translated here.
pl: Ten blok posiada dynamiczną zawartość, tylko tytuł można przetłumaczyć.

en: Make this block translatable
pl: Blok można tłumaczyć

en: Show this block for these languages
pl: Pokaż ten blok dla następujących języków

en: Save and translate
pl: Zapisz i tłumacz

en: Configurable contact form categories.
pl: Konfigurowalne kategorie formularza kontaktowego.

en: menu items
pl: pozycje menu

en: Delete translation
pl: Usuń tłumaczenie

en: translated
pl: przetłumaczono

en: not translated
pl: nie przetłumaczono

en: - Select a language -
pl: - Wybierz język -

en: No multilingual options for @item_name_multiple. Only the @container_name will be translatable.
pl: Brak ustawień wielojęzycznych dla @item_name_multiple. Będzie można przetłumaczyć tylko @container_name.

en: Localize. @item_name_multiple_capitalized are common for all languages, but their name and description may be localized.
pl: Lokalizowanie. @item_name_multiple_capitalized są wspólne dla wszystkich języków, jednakże ich nazwa i opis mogą być przetłumaczone.

en: Translate. Different @item_name_multiple will be allowed for each language and they can be translated.
pl: Tłumacz. Dla każdego języka dozwolone będą inne @item_name_multiple i będą mogły być tłumaczone.

en: Contact category
pl: Kategoria kontaktu

en: Field instance
pl: Instancja pola
