Internationalization (7.x-1.10) - en to ky translation catalogue (12 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: view
ky: көрүү

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо

en: English
ky: Англисче

en: Languages
ky: Тилдер
