Internationalization (7.x-1.13) - en to os translation catalogue (26 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Pages
os: Фæрстæ

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: content
os: мидис

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Help text
os: Æмбарынгæнæн текст

en: Category
os: Категори

en: Name
os: Ном

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Path
os: Фæндаг
