Internationalization (7.x-1.13) - en to ps translation catalogue (31 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Pages
ps: پاڼې

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Edit
ps: سمون

en: Category
ps: ټولی

en: Name
ps: نوم

en: Path
ps: يونلور

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Configure
ps: سازول

en: Block
ps: غونډ

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Items
ps: توکي

en: English
ps: انګرېزي

en: Revision
ps: بياكتون

en: Sticky
ps: سريښناک

en: Variables
ps: بدلیدنې

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Save translations
ps: ژباړې خوندي کول

en: Save translation
ps: ژباړه خوندي کول
