Internationalization (7.x-1.14) - en to af translation catalogue (54 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Pages
af: Bladsye

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: content
af: inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: view
af: bekyk

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Help text
af: Hulpteks

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Path
af: Pad

en: Unknown
af: Onbekend

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Configure
af: Verstel

en: Created
af: Geskep

en: Block
af: Blok

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: English
af: Engels

en: Languages
af: Tale

en: Moderate
af: Modereer.

en: Revision
af: Weergawe

en: Not published
af: Nie gepubliseerd

en: Translations
af: Vertalings

en: Comment settings
af: Kommentaarverstellings

en: Not translated
af: Nie vertaal nie

en: Blocks
af: Blokke

en: Field settings
af: Veldverstellings

en: Translate
af: Vertaal

en: Save translations
af: Stoor vertalings

en: Create @name
af: Skep @name

en: Original text
af: Oorspronklike teks

en: outdated
af: verouderd

en: <strong>@language_name</strong> (source)
af: <strong>@language_name</strong> (bron)

en: add translation
af: voeg vertaling by

en: Translations of %title
af: Vertalings vir %title

en: @type %title has been created.
af: @type %title is geskep.

en: Edit string
af: Wysig string

en: Update translations
af: Opdateer vertalings

en: Already added languages
af: Tale reeds bygevoeg

en: Languages not yet added
af: Tale nog nie bygevoeg nie

en: String not found.
af: String nie gevind nie.

en: Allowed HTML tags: @tags
af: Toelaatbare HTML-etikette: @tags
