Internationalization (7.x-1.14) - en to lv translation catalogue (105 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Pages
lv: Lapas

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: content
lv: saturs

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Category
lv: Kategorija

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Path
lv: Ceļš

en: Node type
lv: Mezgla veids

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Unknown
lv: Nezināms

en: n/a
lv: n/p

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Created
lv: Izveidots

en: Block
lv: Bloks

en: Node types
lv: Satura tipi

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: Published
lv: Publicēts

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Fields
lv: Lauki

en: Items
lv: Vienumi

en: String
lv: Virkne

en: Undefined
lv: Nedefinēts

en: English
lv: Angļu

en: menu
lv: izvēlne

en: Languages
lv: Valodas

en: Autocomplete taxonomy
lv: Taksonomijas auto-aizpildīšana

en: Revision
lv: Revīzija

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Comment settings
lv: Komentāru iestatījumi

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Not translated
lv: Nav tulkojuma

en: Translatable
lv: Tulkojams

en: Variables
lv: Mainīgie

en: Blocks
lv: Bloki

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: @type: updated %title.
lv: @type: labots %title.

en: @type: added %title.
lv: @type: pievienots(a) %title.

en: Context
lv: Konteksts

en: Field settings
lv: Lauku iestatījumi

en: Auto-reply
lv: Auto-atbilde

en: Translate
lv: Tulkot

en: Save translations
lv: Saglabāt tulkojumus

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: Original text
lv: Sākotnējais teksts

en: vocabulary
lv: vārdnīca

en: original
lv: oriģināls

en: translate
lv: tulkot

en: outdated
lv: novecojis

en: <strong>@language_name</strong> (source)
lv: <strong>@language_name</strong> (avots)

en: add translation
lv: pievienot tulkojumu

en: Translations of %title
lv: %title tulkojumi

en: Book outline
lv: Grāmatas izklāsts

en: @type %title has been created.
lv: Tika izveidots @type %title

en: @type %title has been updated.
lv: @type tipa ieraksts %title tika labots.

en: The post could not be saved.
lv: Ierakstu nevar saglabāt.

en: Save translation
lv: Saglabāt tulkojumu

en: Edit string
lv: Labot simbolu rindu

en: Source language
lv: Avota valoda

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: Update translations
lv: Atjaunināt tulkojumus

en: Already added languages
lv: Jau pievienotās valodas

en: Languages not yet added
lv: Valodas, kas vēl nav pievienotas

en: String not found.
lv: Simbolu rinda nav atrasta.

en: Allowed HTML tags: @tags
lv: Atļautie HTML tagi: @tags

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots

en: The name of the taxonomy term.
lv: Termina vārds.

en: The optional description of the taxonomy term.
lv: Neobligāts termina skaidrojums.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
lv: Vārdnīca, kurai taksonomijas termins pieder.

en: The parent term of the taxonomy term, if one exists.
lv: Taksonomijas termina vecāktermins, ja tāds eksistē.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
lv: Taksonomijas vārdnīcas nosaukums.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
lv: Neobligāts taksonomijas vārdnīcas apraksts.

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lv: Lapas, kurām PHP kods atgriež vērtību <code>TRUE</code> (tikai ekspertiem)

en: Pages or PHP code
lv: Lapas vai PHP kods

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lv: Ja izvēlēta PHP opcija, ievadiet PHP kodu starp %php. Ievērojiet, ka nepareiza PHP koda izpilde var salauzt jūsu Drupal vietni.

en: Add new @node_type
lv: Jauns ieraksts:  @node_type

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
lv: Maksimālais saites un visu tās pēcteču dziļums ir fiksēts ar !maxdepth. Dažas izvēlnes saites var nebūt pieejamas kā vecāki, ja izvēloties tās pārsniegs šo limitu.

en: <em>Edit @type</em> @title
lv: <em>Labot @type</em> @title

en: There is currently no content classified with this term.
lv: Ar šo terminu pagaidām nav saistīts nekāds saturs.

en: Contact forms
lv: Kontaktu formas
