Internationalization (7.x-1.14) - en to or translation catalogue (22 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Path
or: ପଥ

en: n/a
or: ଆବଶ୍ୟକ ନୁହଁ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: String
or: ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ

en: Undefined
or: ଅନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ

en: Not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ

en: Already added languages
or: ପୂର୍ବରୁ ଯୋଗକରାଯାଇଥିବା ଭାଷାଗୁଡ଼ିକ

en: Languages not yet added
or: ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯୋଗକରାହୋଇନଥିବା ଭାଷା
