Internationalization (7.x-1.15) - en to hy translation catalogue (63 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Pages
hy: Էջեր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: content
hy: պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Help text
hy: Օգնող տեքստ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Path
hy: Ուղի

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Block
hy: Բլոկ

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Menu link
hy: Մենյուի հղում

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Items
hy: Տարրեր

en: String
hy: Տող

en: Undefined
hy: Չսահմանված

en: English
hy: Անգլերեն

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: Comment settings
hy: Մեկնաբանությունների կարգավորումներ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Not translated
hy: Չթարգմանված

en: Translatable
hy: Թարգմանվող

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու

en: @type: updated %title.
hy: @type թարմացված %title:

en: @type: added %title.
hy: @type ավելացված %title:

en: Field settings
hy: Դաշտի պարամետրեր

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: Save translations
hy: Պահպանել թարգմանությունները

en: original
hy: օրիգինալ

en: outdated
hy: ժամկետնանց

en: @type %title has been created.
hy: @type %title ստեղծված է։

en: @type %title has been updated.
hy: @type %title թարմացվել է:

en: The post could not be saved.
hy: Գրառումը չի կարող հիշվել։

en: Already added languages
hy: Արդեն ավելացված լեզուներ

en: Languages not yet added
hy: Դեռևս չավելացված լեզուները

en: Not restricted
hy: Չի սահմանափակվում

en: <em>Edit @type</em> @title
hy: <em>Խմբագրել @type</em> @title

en: Delete translation
hy: Ջնջել թարգմանությունը
