Internationalization (7.x-1.16) - en to az translation catalogue (82 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Pages
az: Səhifələr

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Help text
az: Kömək mətni

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Path
az: Yol

en: Node type
az: Nod tipi

en: Menu
az: Menyu

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Unknown
az: Naməlum

en: n/a
az: yox

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Created
az: Yaradıldı

en: Block
az: Blok

en: Menu link
az: Menyu linki

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Fields
az: Sahələr

en: Items
az: Elementlər

en: String
az: Mətn

en: Undefined
az: Müəyyən edilməmiş

en: English
az: İngilis

en: menu
az: menyu

en: Languages
az: Dillər

en: Revision
az: Reviziya

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: Comment settings
az: Şərh parametrləri

en: Sticky
az: Yapışqan

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Not translated
az: Tərcümə edilməyib

en: Translatable
az: Tərcümə edilə bilən

en: Variables
az: Dəyişənlər

en: Blocks
az: Bloklar

en: @type: updated %title.
az: @type: yenilənmiş %title.

en: @type: added %title.
az: @type: %title əlavə edildi.

en: Context
az: Kontekst

en: Field settings
az: Sahə parametrləri

en: Auto-reply
az: Avtomatik cavab

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Save translations
az: Tərcümələri yadda saxlayın

en: Create @name
az: @name yaradın

en: vocabulary
az: lüğət

en: original
az: orijinal

en: outdated
az: köhnəlmişdir

en: Book outline
az: Kitab kontur

en: @type %title has been created.
az: @type %title yaradıldı.

en: @type %title has been updated.
az: @type %title yeniləndi.

en: The post could not be saved.
az: Postu saxlamaq mümkün olmadı.

en: Save translation
az: Tərcüməni yadda saxla

en: Source language
az: Mənbə dili

en: Post date
az: Yazı tarixi

en: Update translations
az: Tərcümələri yeniləyin

en: Languages not yet added
az: Dillər hələ əlavə olunmayıb

en: Allowed HTML tags: @tags
az: İcazə verilən HTML teqləri: @tegs

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb

en: The name of the taxonomy term.
az: Taksonomiya termininin adı.

en: The optional description of the taxonomy term.
az: Taksonomiya termininin isteğe bağlı təsviri.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
az: Taksonomiya termininin aid olduğu lüğət.

en: The parent term of the taxonomy term, if one exists.
az: Taksonomiya termininin ana termini, əgər varsa.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
az: Taksonomiya lüğətinin adı.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
az: Taksonomiya lüğətinin isteğe bağlı təsviri.

en: Add new @node_type
az: Yeni @node_type əlavə edin

en: <em>Edit @type</em> @title
az: <em>Redaktə et @type</em> @title
