Internationalization (7.x-1.16) - en to ku translation catalogue (82 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: view
ku: پیشاندان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Help text
ku: دەقی یارمەتی

en: Category
ku: پۆل

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Menu
ku: پێڕست

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: n/a
ku: نییە

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Block
ku: بلۆک

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Items
ku: بڕگەکان

en: String
ku: ڕیزبەند

en: English
ku: ئنگلیزی

en: menu
ku: پێڕست

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Autocomplete taxonomy
ku: خۆتەواوکەری پۆل

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: Translations
ku: وەرگێڕانەکان

en: Comment settings
ku: سازکارییەکانی بۆچوون

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Not translated
ku: وەرنەگێڕراوە

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Language neutral
ku: زمانی بێلایەن

en: @type: updated %title.
ku: @type نوێکرایه‌وه‌%title.

en: @type: added %title.
ku: @type: زیادکرا%title.

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا

en: Field settings
ku: ڕیکخستنەکانی خانە

en: Auto-reply
ku: وەڵامدانەوەی-خۆکار

en: Translate
ku: وەرگێڕان

en: Save translations
ku: وه‌رگێڕان پاشه‌ که‌وت بکه‌

en: Create @name
ku: دروست کردنی @name

en: Original text
ku: دەقی بنەڕەت

en: outdated
ku: کۆن بووە

en: <strong>@language_name</strong> (source)
ku: <strong>@language_name</strong> (سەرچاوە)

en: add translation
ku: وەرگێڕان زیادبکە

en: Translations of %title
ku: وەرگێڕانی %title

en: Book outline
ku: چوارچێوەی پەڕتووک

en: @type %title has been created.
ku: @type %title .دروست کرا

en: @type %title has been updated.
ku: @type %title نوێکرایه‌وه‌.

en: The post could not be saved.
ku: بابه‌ت پاشه‌که‌وت نه‌کرا.

en: Save translation
ku: پاشەکەوتکردنی وەرگێڕان

en: Save string
ku: ڕیزبەند پاشەکەوت بکە

en: Edit string
ku: دەسکاریکردنی ڕیزبەند

en: locale
ku: شوێن

en: Already added languages
ku: ئەو زمانانەی تا ئێستا زیادکراون

en: Languages not yet added
ku: ئەو زمانانەی هێشتا زیاد نەکراون

en: String not found.
ku: ڕیزبەند نەدۆزرایەوە.

en: Not restricted
ku: سنووردراو نەکراوە

en: The name of the taxonomy term.
ku: ناوی واژەی پۆلێن.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
ku: ئەو وشەگەلەی کە واژەی پۆلێنی لە خۆدا گرتووە.

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان

en: Pages or PHP code
ku: پەڕەکان یانی کۆدی PHP

en: Add new @node_type
ku: زیادکردنی @node_type ی نوێ

en: <em>Edit @type</em> @title
ku: <em>دەسکاریکردنی @type</em> @title
