Internationalization (7.x-1.16) - en to sr translation catalogue (36 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Help text
sr: Помоћ

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Path
sr: Путања

en: Menu
sr: Мени

en: n/a
sr: нема

en: Created
sr: Направљено

en: Block
sr: Блок

en: String
sr: Стринг

en: Undefined
sr: Недефинисано

en: English
sr: енглески

en: Languages
sr: Језици

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Translatable
sr: Преводљив

en: Save translations
sr: Сачувај преводе

en: Original text
sr: Изворни текст

en: @type %title has been created.
sr: @type %title је направљен.

en: locale
sr: локални

en: Already added languages
sr: Већ додати језици

en: Languages not yet added
sr: Језици који још нису додати
