Internationalization (7.x-1.19) - en to mg translation catalogue (18 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Pages
mg: Takelaka

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: content
mg: votoatiny

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: English
mg: Anglisy

en: Language neutral
mg: Tsy iharana dikan-teny

en: Save translation
mg: Tehirizo ny dika-teny
