Internationalization (7.x-1.22) - en to eu translation catalogue (119 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Pages
eu: Orriak

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: content
eu: edukia

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Help text
eu: Laguntza testua

en: Category
eu: Kategoria

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Path
eu: Bide-izena

en: Node type
eu: Nodo mota

en: Menu
eu: Menua

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Created
eu: Sortua

en: Block
eu: Blokea

en: Node types
eu: Nodo motak

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Menu link
eu: Menu esteka

en: Published
eu: Argitaratua

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Title label
eu: Izenburuaren etiketa

en: Fields
eu: Eremuak

en: Items
eu: Elementuak

en: Terms
eu: Terminoak

en: String
eu: Katea

en: Undefined
eu: Zehaztu gabe

en: English
eu: Ingelesa

en: menu
eu: menua

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Moderate
eu: Moderatu

en: Autocomplete taxonomy
eu: Taxonomiaren osatze automatikoa

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Not published
eu: Argitaratu gabea

en: Translations
eu: Itzulpenak

en: Comment settings
eu: Iruzkinaren ezarpenak

en: Sticky
eu: Itsaskor

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Not translated
eu: Itzuli gabe

en: Translatable
eu: Itzulgarria

en: Variables
eu: Aldagaiak

en: Multilingual system
eu: Eleanitztasun sistema

en: Internationalization
eu: Nazioartekotzea

en: Multilingual options
eu: Eleaniztasun aukerak

en: Multilingual settings
eu: Eleanitzasunerako ezarpenak

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Language neutral
eu: Hizkuntza neutroa

en: @type: updated %title.
eu: @type: %title eguneratuta.

en: @type: added %title.
eu: @type: %title gehituta.

en: Context
eu: Testuingurua

en: Field settings
eu: Eremuaren ezarpenak

en: Auto-reply
eu: Automatikoki erantzun

en: Translate
eu: Itzuli

en: Save translations
eu: Gorde itzulpenak

en: Create @name
eu: Sortu @name

en: Original text
eu: Jatorrizko testua

en: original
eu: jatorrizkoa

en: <strong>@language_name</strong> (source)
eu: <strong>@language_name</strong> (iturburua)

en: add translation
eu: gehitu itzulpena

en: Translations of %title
eu: %title-ren itzulpenak

en: Book outline
eu: Liburuaren aurkibidea

en: @type %title has been created.
eu: %title @type sortua izan da.

en: @type %title has been updated.
eu: %title @type eguneratua izan da.

en: The post could not be saved.
eu: Sarrera ezin izan da gorde.

en: Save translation
eu: Gorde itzulpena

en: Save string
eu: Gorde katea

en: Edit string
eu: Editatu katea

en: locale
eu: erregionalizazioa

en: Source language
eu: Jatorrizko hizkuntza

en: Post date
eu: Argitaratze data

en: Select translations for %title
eu: Aukeratu itzulpena %title-(e)rako

en: Update translations
eu: Eguneratu itzulpenak

en: Select text groups
eu: Aukeratu testu taldeak

en: Refresh strings
eu: Freskatu kateak

en: Already added languages
eu: Dagoeneko gehitu diren hizkuntzak

en: String translation
eu: Itzulpen katea

en: Translation mode
eu: Itzultzeko era

en: Add translation
eu: Itzulpena erantsi

en: Languages not yet added
eu: Oraindik gehitu ez diren hizkuntzak

en: String not found.
eu: Katea ez da aurkitu.

en: Allowed HTML tags: @tags
eu: Baimendutako HTML markak: @tags

en: Not restricted
eu: Murrizketarik gabe

en: The name of the taxonomy term.
eu: Taxonomia terminoaren izena.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
eu: Taxonomia hiztegiaren izena.

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Zehaztu orrialdeen bideak (paths) erabiliz. Lerro bakoitzean bide (path) bat idatzi. '*' komodina (wildcard) da. Adbz.: blogaren orrialdearen bidea %blog da eta blog pertsonalen bidea %blog-wildcard da. %front hasiera orria (front page) da.

en: Pages or PHP code
eu: Orrialdeak edo PHP kodea

en: Add new @node_type
eu: @node_type berria gehitu

en: <em>Edit @type</em> @title
eu: <em>Editatu @type</em> @title

en: Contact forms
eu: Kontaktu formularioak

en: [empty string]
eu: [kate hutsa]

en: Field translation
eu: Eremuaren itzulpena

en: Add path translation
eu: Path itzulpena gehitu

en: menu items
eu: menu elementuak

en: Delete translation
eu: Itzulpena ezabatu

en: - Select a language -
eu: - Hizkuntza aukeratu -

en: Contact category
eu: Kontaktu kategoria

en: Field instance
eu: Eremuaren instantzia

en: multilingual
eu: eleanitz
