Internationalization (7.x-1.24) - en to ka translation catalogue (48 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Pages
ka: გვერდები

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Category
ka: კატეგორია

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Path
ka: გზა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Block
ka: ბლოკი

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Menu link
ka: მენიუს ბმული

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Fields
ka: ველები

en: Items
ka: ელემენტები

en: English
ka: ინგლისური

en: menu
ka: მენიუ

en: Languages
ka: ენები

en: Not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: Comment settings
ka: კომენტარის პარამეტრები

en: Sticky
ka: მიმაგრებული

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Not translated
ka: არ არის თარგმნილი

en: Translatable
ka: თარგმნადი

en: Blocks
ka: ბლოკები

en: Language neutral
ka: ნეიტრალური ენა

en: @type: updated %title.
ka: @type: განახლებულია %title.

en: @type: added %title.
ka: @type: დამატებულია %title.

en: Translate
ka: თარგმნა
