Internationalization (7.x-1.28) - en to sl translation catalogue (74 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Pages
sl: Strani

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: content
sl: vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Help text
sl: Besedilo za pomoč

en: Category
sl: Kategorija

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Path
sl: Pot

en: Menu
sl: Meni

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Unknown
sl: Neznan

en: n/a
sl: n/d

en: Configure
sl: Nastavi

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Block
sl: Blok

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: Published
sl: Objavljeno

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Items
sl: Notice

en: String
sl: Niz

en: English
sl: Angleščina

en: menu
sl: meni

en: Languages
sl: Jeziki

en: Autocomplete taxonomy
sl: Samodokončaj taksonomijo

en: Revision
sl: različice

en: Not published
sl: Ni objavljeno

en: Comment settings
sl: Nastavitve komentiranja

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Not translated
sl: Ni prevedeno

en: Blocks
sl: Bloki

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
sl: Sistem menijev shranjuje le sistemske poti, prikazuje pa URL psevdonime. %link_path je bil shranjen kot %normal_path

en: Language neutral
sl: Nevtralen jezik

en: @type: updated %title.
sl: @type: posodobljen %title.

en: @type: added %title.
sl: @type: dodan %title.

en: Context
sl: Kontekst

en: Field settings
sl: Nastavitve polja

en: Auto-reply
sl: Samodejni odgovor

en: Translate
sl: Prevodi

en: Save translations
sl: Shrani prevode

en: Create @name
sl: Ustvari @name

en: Original text
sl: Izvorno besedilo

en: original
sl: prvotna

en: outdated
sl: zastarelo

en: add translation
sl: dodaj prevod

en: Translations of %title
sl: Prevod za %title

en: Book outline
sl: Struktura knjige

en: @type %title has been created.
sl: Vsebina %title tipa @type je bila ustvarjena.

en: @type %title has been updated.
sl: Vsebina %title tipa @type je bila posodobljena.

en: Edit string
sl: Uredi niz

en: Already added languages
sl: Že vstavljeni jeziki

en: Languages not yet added
sl: Še ne vstavljeni jeziki

en: Text group
sl: Tekstovna skupina

en: String not found.
sl: Besede nismo našli.

en: Allowed HTML tags: @tags
sl: Dovoljene HTML oznake:@tags
