Internationalization (7.x-1.28) - en to uk translation catalogue (407 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Pages
uk: Сторінки

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: content
uk: матеріал

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: view
uk: переглянути

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Help text
uk: Текст довідки

en: Category
uk: Категорія

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Path
uk: Шлях

en: Node type
uk: Тип матеріалу

en: Menu
uk: Меню

en: Updated
uk: Оновлено

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Submission guidelines
uk: Вказівки щодо введення

en: n/a
uk: н/д

en: Paths
uk: Шляхи

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Created
uk: Створено

en: Block
uk: Блок

en: Node types
uk: Типи матеріалів

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Menu link
uk: Посилання меню

en: Published
uk: Опубліковано

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Title label
uk: Мітка заголовка

en: Fields
uk: Поля

en: Items
uk: Елементи

en: Terms
uk: Терміни

en: String
uk: Рядок

en: Undefined
uk: Невизначено

en: English
uk: Англійська

en: menu
uk: меню

en: Languages
uk: Мови

en: Moderate
uk: Модерувати

en: Autocomplete taxonomy
uk: Автодоповнення таксономії

en: terms
uk: терміни

en: Promote
uk: Вивести на головну

en: Revision
uk: Редакція

en: Not published
uk: Не опубліковано

en: Translations
uk: Переклади

en: Comment settings
uk: Налаштування коментарів

en: Sticky
uk: Прикріплені

en: Default value
uk: Базове значення

en: Selection
uk: Вибір

en: Edit translation
uk: Редагувати переклад

en: Not translated
uk: Не перекладено

en: (source)
uk: (джерело)

en: Translatable
uk: Доступний для перекладу

en: Variables
uk: Змінні

en: Multilingual system
uk: Багатомовна система

en: Internationalization
uk: Інтернаціоналізація

en: Reset language for all terms.
uk: Скинути мови для всіх термінів

en: Content selection mode
uk: Режим вибору матеріалів

en: Normal - All enabled languages will be allowed.
uk: Нормально - Всі увімкнені мови будуть доступні

en: Extended - All defined languages will be allowed.
uk: Розширено - Всі зазначені мови будуть доступні

en: Multilingual options
uk: Параметри багатомовності

en: Multilingual content
uk: Багатомовний матеріал

en: Multilingual settings
uk: Параметри багатомовності

en: Supports translatable custom menu items.
uk: Підтримує власні пункти меню доступні для перекладу.

en: Strings
uk: Рядки

en: Synchronize translations
uk: Синхронізація перекладів

en: Select which fields to synchronize for all translations of this content type.
uk: Виберіть поля, які будуть синхронізовані в усіх перекладах даного типу матеріалу.

en: Edit term translations
uk: Редагувати переклади термінів

en: Blocks
uk: Блоки

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
uk: Система меню зберігає лише системні шляхи, але буде використовувати синонім для відображення. %link_path буде збережено як %normal_path

en: Language neutral
uk: Нейтральна мова

en: @type: updated %title.
uk: @type: %title оновлено.

en: @type: added %title.
uk: @type: додано %title.

en: Context
uk: Контекст

en: Field settings
uk: Налаштування поля

en: Auto-reply
uk: Автовідповідь

en: Translate
uk: Перекласти

en: Save translations
uk: Зберегти переклади

en: Create @name
uk: @name: створити

en: Node options
uk: Параметри матеріалу

en: Original text
uk: Оригінальний текст

en: vocabulary
uk: словник

en: original
uk: оригінал

en: translate
uk: перекласти

en: outdated
uk: застаріло

en: <strong>@language_name</strong> (source)
uk: <strong>@language_name</strong> (джерело)

en: add translation
uk: додати переклад

en: Translations of %title
uk: Переклади для %title

en: Book outline
uk: Підшивка книги

en: @type %title has been created.
uk: @type %title було успішно створено.

en: @type %title has been updated.
uk: @type %title було успішно оновлено.

en: The post could not be saved.
uk: Не вдалося зберегти публікацію.

en: Node title mismatch. Please check your selection.
uk: Не збігається заголовок матеріалу. Будь-ласка, перевірте ваш вибір.

en: Found no valid post with that title: %title
uk: Не знайдений матеріал з таким заголовком: %title

en: Save translation
uk: Зберегти переклад

en: Save string
uk: Зберегти рядок

en: Edit string
uk: Змінити рядок

en: locale
uk: мова

en: Source language
uk: Вихідна мова

en: Post date
uk: Дата публікації

en: Current language
uk: Поточна мова

en: Hide content translation links
uk: Приховування посилань перекладу матеріалу

en: Hide the links to translations in content body and teasers. If you choose this option, switching language will only be available from the language switcher block.
uk: Приховування посилань для перекладу в тілі і анонсі матеріалу. Якщо оберете це - зміна мови буде доступною лише з блоку перемикання мови

en: Select translations for %title
uk: Оберіть переклади для %title

en: Alternatively, you can select existing nodes as translations of this one or remove nodes from this translation set. Only nodes that have the right language and don't belong to other translation set will be available here.
uk: Також можна обрати в якості перекладу існуючі матеріали або вилучити матеріали з цього набору перекладів. Тут будуть доступні лише матеріали з відповідною мовою і котрі не входять до жодного іншого набору перекладів.

en: Update translations
uk: Оновити переклади

en: Added a node to the translation set. | Added @count nodes to the translation set.
uk[0]: До набору перекладів додано матеріал.
uk[1]: До набору перекладів додано @count матеріали.
uk[2]: До набору перекладів додано @count матеріалів.

en: Removed a node from the translation set. | Removed @count nodes from the translation set.
uk[0]: З набору перекладів вилучено матеріал.
uk[1]: З набору перекладів вилучено @count матеріали.
uk[2]: З набору перекладів вилучено @count матеріалів.

en: This module improves support for multilingual content in Drupal sites:
uk: Цей модуль надає підтримку багатомовності матеріалів для Друпал базованих сайтів

en: Shows content depending on page language.
uk: Відображує матеріал залежно від мови сторінки.

en: Handles multilingual variables.
uk: Обробляє багатомовні змінні.

en: Extended language option for chosen content types. For these content types transations will be allowed for all defined languages, not only for enabled ones.
uk: Розширений параметр мови для обраних типів матеріалу. Для цих типів переклади будуть доступні для всіх зазначених мов, а не тільки для увімкнених.

en: Provides a block for language selection and two theme functions: <em>i18n_flags</em> and <em>i18n_links</em>.
uk: Надає блок для вибору мови і дві функції теми: <em>i18n_flags</em> та <em>i18n_links</em>.

en: This is the base module for several others adding different features:
uk: Це базовий модуль для декількох інших, що додають різноманітні можливості:

en: Multilingual menu items.
uk: Багатомовні пункти меню

en: Multilingual taxonomy adds a language field for taxonomy vocabularies and terms.
uk: Багатомовна таксономія додає поле мови для словників та термінів таксономії.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@i18n">Internationalization module</a>.
uk: Додаткову інформацію дивіться у розділі онлайнового довідника про <a href="@i18n">модуль Інтернаціоналізація</a>.

en: To enable multilingual support for specific content types go to <a href="@configure_content_types">configure content types</a>.
uk: Для вмикання підтримки багатомовності для спеціальних типів матеріалу відвідайте <a href="@configure_content_types">налаштування типів матеріалів</a>.

en: Extended language support
uk: Розширена підтримка багатомовності

en: If enabled, all defined languages will be allowed for this content type in addition to only enabled ones. This is useful to have more languages for content than for the interface.
uk: Якщо увімкнено, всі зазначені мови будуть доступні для цього типу матеріала на додаток до увімкнених. Це корисно, якщо у Вас в наявності більше мов для матеріалів чим для інтерфейсу.

en: Extended, but not displayed - All defined languages will be allowed for input, but not displayed in links.
uk: Розширено але не відображено - Всі зазначені мови будуть доступні для введення, але не відображені в посиланнях

en: Configure extended options for multilingual content and translations.
uk: Налаштування розширених параметрів для багатомовного вмісту та перекладів.

en: Extends Drupal support for multilingual features.
uk: Розширює Друпал підтримкою багатомовності

en: This module provides support for multilingual blocks.
uk: Цей модуль надає підтримку багатомовних блоків

en: You can set up a language for a block or define it as translatable:
uk: Ви можете встановлювати мову для блоку або визначати його як доступний для перекладу:

en: Blocks with a language will be displayed only in pages with that language.
uk: Блоки з мовою можуть бути відображені тільки на сторінках із цією мовою.

en: Translatable blocks can be translated using the localization interface.
uk: Доступні для перекладу блоки можуть бути перекладені за допомогою інтерфейсу локалізації.

en: To search and translate strings, use the <a href="@translate-interface">translation interface</a> pages.
uk: Для пошуку і перекладу рядків, використовуйте сторінки <a href="@translate-interface">перекладу інтерфейсу</a>

en: Content type names
uk: Назви типів матеріалу

en: Content type descriptions were previously localized so they won't be affected.
uk: Описи типу матеріалу були попередньо перекладені, тому на них це не вплине.

en: Menu translation
uk: Переклад меню

en: Select text groups
uk: Вибір текстових груп

en: Refresh strings
uk: Перечитати рядки

en: This will create all the missing strings for the selected text groups.
uk: Це створить всі рядки яких бракує для вибраних текстових груп.

en: This module adds support for other modules to translate user defined strings. Depending on which modules you have enabled that use this feature you may see different text groups to translate.
uk: Цей модуль додає до інших модулів підтримку перекладу визначених користувачем рядків. Залежності від модуля, в якому увімкнена ця функція ви можете бачити різні текстові групи для перекладу.

en: If you are missing strings to translate, use the <a href="@refresh-strings">refresh strings</a> page.
uk: Якщо рядки для перекладу відсутні, використовуйте сторінку <a href="@refresh-strings">перечитати рядки</a>

en: Read more on the <em>Internationalization handbook</em>: <a href="http://drupal.org/node/313293">Translating user defined strings</a>.
uk: Читайте більше в <em>довіднику Багатомовності</em>: <a href="http://drupal.org/node/313293">Переклад строк, зазначених користувачем</a>.

en: On this page you can refresh and update values for user defined strings.
uk: На цій сторінці можна перечитати та оновити значення визначених користувачем рядків.

en: Use the refresh option when you are missing strings to translate for a given text group. All the strings will be re-created keeping existing translations.
uk: Використовуйте можливість перечитання, якщо знайдено відсутні  рядки для перекладу в заданій текстовій групі. Всі текстові рядку будуть перестворені із збереженням наявних перекладів.

en: Use the update option when some of the strings had been previously translated with the localization system, but the translations are not showing up for the configurable strings.
uk: Використовуйте можливість оновлення, якщо деякі рядки були попередньо перекладені системою перекладів, але переклади для цих рядків не відображаються .

en: Already added languages
uk: Вже додані мови

en: Updated string %location for textgroup %textgroup: %string
uk: Оновлений рядок %location для текстової групи %textgroup: %string

en: Created string %location for text group %textgroup: %string
uk: Створено рядок %location для текстової групи %textgroup: %string

en: String translation
uk: Переклад рядків

en: Provides support for translation of user defined strings.
uk: Надає можливість перекладу рядків, що визначив користувач.

en: First you need to select which fields should be synchronized. Then, after a node has been updated, all enabled vocabularies and fields will be synchronized as follows:
uk: Спочатку потрібно обрати поля, котрі будуть синхронізовані. Потім, після оновлення матеріалу, всі увімкнені словники та поля будуть синхронізовані наступним чином:

en: All the node fields selected for synchronization will be set to the same value for all translations.
uk: Всім полям матеріалу, обраним для синхронізації, будуть встановлені однакові значення у всіх перекладах.

en: For multilingual vocabularies, the terms for all translations will be replaced by the translations of the original node terms.
uk: Для багатомовних словників, терміни для всіх перекладів будуть замінені перекладами базових термінів матеріалу

en: For other vocabularies, the terms will be just copied over to all the translations.
uk: Для інших словників, терміни будуть лише скопійовані до всіх перекладів

en: Note that permissions are not checked for each node. So if someone can edit a node and it is set to synchronize, all the translations will be synchronized anyway.
uk: Зверніть увагу, що для кожного матеріалу повноваження не перевіряються. Отже, якщо дехто матиме можливість редагувати матеріал і встановить для нього синхронізацію, то всі переклади будуть все одно синхронізовані.

en: To enable synchronization check content type options to select which fields to synchronize for each node type.
uk: Для вмикання синхронізації перевірте параметри типу матеріала для вибору полів для синхронізації кожного типу матеріалу

en: The list of available fields for synchronization will include some standard node fields and all CCK fields. You can add more fields to the list in a configuration variable. See README.txt for how to do it.
uk: Список всіх доступних полів для синхронізації буде включати деякі стандартні поля матеріалу і всі поля CCK. Ви можете додати більше полів в список в налагодженні змінної. Дивіться README.txt щодо того як це зробити.

en: One node translation has been synchronized. | All @count node translations have been synchronized.
uk[0]: Один переклад матеріалу було синзнонізовано.
uk[1]: Всі @count переклади матеріалу були синхронізовані.
uk[2]: Всі @count перекладів матеріалу були синхронізовані.

en: Term translations have been updated.
uk: Переклади термінів було оновлено.

en: The term translation has been deleted.
uk: Переклад терміна було видалено.

en: Create new translation
uk: Створити новий переклад

en: This module adds support for multilingual taxonomy. You can set up multilingual options for each vocabulary:
uk: Цей модуль додає підтримку багатомовної таксономії. Ви можете налагодити багатомовність для кожного словника:

en: A language can be assigned globaly for a vocabulary.
uk: Мова для словника може бути призначена глобально.

en: Different terms for each language with translation relationships.
uk: Різні терміни для кожної мови із зв'язками перекладу

en: Terms can be common to all languages, but may be localized.
uk: Терміни можуть бути спільними для всіх мов, але можуть бути перекладені.

en: To set up multilingual options for vocabularies go to <a href="@configure_taxonomy">Taxonomy configuration page</a>.
uk: Для встановлення багатомовних параметрів для словників перейдіть до <a href="@configure_taxonomy">сторінки налагодження Таксономії</a>.

en: %capital_name is a localizable vocabulary. You will be able to translate term names and descriptions using the <a href="@translate-interface">translate interface</a> pages.
uk: %capital_name - словник з можливістю перекладу. Ви можете перекладати імена термінів і описи, використовуючи сторінки <a href="@translate-interface">перекладу інтерфейса</a>

en: %capital_name is a vocabulary with a fixed language. All the terms in this vocabulary will have %language language.
uk: %capital_name - це словник з фіксованою мовою. Всі терміни словника будуть мати мову %language

en: %capital_name is a full multilingual vocabulary. You will be able to set a language for each term and create translation relationships.
uk: %capital_name - повноцінний багатомовний словник. Можна встановити мову для кожного терміна і створити зв'язки в перекладах.

en: Translation mode
uk: Режим перекладу

en: This term belongs to a multilingual vocabulary. You can set a language for it.
uk: Цей термін належить багатомовному словнику. Ви можете встановити мову для нього

en: All terms in this vocabulary have a fixed language: %language
uk: Усі терміни в цьому словнику закріплені за мовою: %language

en: Taxonomy translation
uk: Переклад таксономії

en: Enables multilingual taxonomy.
uk: Вмикання багатомовності таксономії

en: Add translation
uk: Додати переклад

en: Languages not yet added
uk: Мови, що поки не додані

en: Text group
uk: Текстова група

en: String not found.
uk: Рядка не знайдено.

en: Allowed HTML tags: @tags
uk: Дозволені теґи HTML: @tags

en: Extended multilingual options provided by Internationalization module.
uk: Розширені параметри багатомовності надаються модулем Інтернаціоналізація.

en: Require language (Do not allow Language Neutral).
uk: Вимагати мову (не дозволяти нейтральну мову)

en: Lock language (Cannot be changed).
uk: Закріпити мову (неможливо змінити)

en: If a text group is no showing up here it means this feature is not implemented for it.
uk: Якщо текстова група тут не відображується, тоді цей функціонал для цього не призначений.

en: Cannot refresh strings for %group.
uk: Неможливо перечитати рядки для групи %group.

en: Not restricted
uk: Без обмежень

en: The name of the taxonomy term.
uk: Назва терміна таксономії.

en: The optional description of the taxonomy term.
uk: Необов'язковий опис терміна таксономії.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
uk: Словник, до якого належить термін таксономії.

en: The parent term of the taxonomy term, if one exists.
uk: Батьківський термін для терміна таксономії, якщо існує.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
uk: Назва словника таксономії.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
uk: Необов'язковий опис словника таксономії.

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки, окрім перелічених

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка '*' означає будь-який символ. Приклади шляхів: %blog для сторінки блоґу і %blog-wildcard для кожного з персональних блоґів. %front — головна сторінка.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
uk: Сторінки на яких цей PHP-код повертає <code>TRUE</code> (тільки для експертів)

en: Pages or PHP code
uk: Сторінки або PHP-код

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
uk: Якщо вибрано опцію PHP, вставляйте код PHP між %php. Не забувайте що виконання некоректного коду PHP може порушити роботу вашого сайту.

en: Add new @node_type
uk: Додати новий @node_type

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
uk: Шлях, куди веде це посилання меню. Це може бути внутрішнє посилання Друпал, наприклад %add-node або зовнішня адреса URL, наприклад %drupal. Для посилання на головну сторінку введіть %front.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
uk: Максимальна глибина для посилання і його дочірніх посилань обмежена величиною !maxdepth. Деякі посилання меню можуть бути недоступними як батьки, якщо їх вибір перевищить цю межу.

en: <em>Edit @type</em> @title
uk: <em>Редагувати @type</em> @title

en: There is currently no content classified with this term.
uk: Наразі матеріали класифіковані цим терміном відсутні.

en: Contact forms
uk: Контактні форми

en: [empty string]
uk: [порожній рядок]

en: If selecting "Set language to vocabulary" you need to set a language to this vocabulary. Either change the translation mode or select a language.
uk: При виборі "Встановити мову словника» вам необхідно встановити мову для цього словника. Або змініть режим перекладу або виберіть мову.

en: Not saved due to source string missing.
uk: Не збережено через відсутність вихідного текстового рядка.

en: Not saved due to missing form values.
uk: Не збережено через відсутність значень форми.

en: Not saved due to insufficient permissions.
uk: Не збережено через відсутність необхідних повноважень.

en: Configurable blocks titles and content.
uk: Налаштовувані заголовки та вміст блоків.

en: Block languages
uk: Мови блоку

en: Enables language selector for blocks and optional block translation.
uk: Вмикає вибирач мови для блоків і необов’язковий переклад блоку.

en: Configurable fields descriptions, defaults, options, etc.
uk: Доступні для налаштувань описи полів, умовчання, опції тощо.

en: Default translated
uk: Перекладено за замовчуванням

en: Field translation
uk: Переклад поля

en: Translate field properties
uk: Властивості перекладу поля

en: Translatable menu items: title and description.
uk: Доступні для перекладу пункти меню: заголовок і опис.

en: Provides some extended multilingual options for nodes.
uk: Надає деякі розширені параметри багатомовності матеріалів.

en: Content type names, descriptions, help texts.
uk: Назви типів матеріалів, описи, тексти довідки.

en: Extended node options for multilingual content
uk: Розширені параметри для багатомовного матеріалу

en: Multilingual select
uk: Багатомовний вибір

en: API module for multilingual content selection
uk: API модуля для вибору багатомовних матеріалів

en: Performing cleanup for text group %textgroup, deleting @count left over strings.
uk: Виконання очищення для текстової групи %textgroup, Видалено @count рядків, що залишилися.

en: This string will be localizable. You can translate it using the <a href="@translate-interface">translate interface</a> pages.
uk: Цей рядок буде локалізованим. Ви можете перекласти його за допомогою <a href="@translate-interface">інтерфейсу перекладу</a>.

en: Refresh user defined strings.
uk: Перечитати рядки, що визначені користувачем

en: Vocabulary titles and term names for localizable vocabularies.
uk: Назви словників та термінів для словників, доступних для локалізації.

en: The name of the content type.
uk: Назва типу матеріалів.

en: The optional description of the content type.
uk: Необов'язковий опис типу матеріалів.

en: Forum containers
uk: Контейнери форумів

en: Languages for content
uk: Мови матеріалу

en: Enabled languages only.
uk: Лише увімкнені мови.

en: All defined languages will be allowed.
uk: Будуть доступні усі визначені мови.

en: Determines which languages will be allowed for content creation.
uk: Визначення мов, доступних при створенні матеріалів.

en: Mixed options for multilingual sites.
uk: Змішані параметри для багатомовних сайтів

en: If no language is selected, block will show regardless of language.
uk: Якщо не вибрано жодної мови, блок відображатиметься незалежно від мови.

en: Not translatable
uk: Не перекладається

en: Restricted to certain languages
uk: Обмежено певними мовами

en: Administer content translations
uk: Адміністрування перекладів матеріалів

en: Add or remove existing content to translation sets.
uk: Додати або видалити наявні матеріали у наборах перекладів.

en: The path translation has been saved.
uk: Шлях перекладу було збережено.

en: Path translation.
uk: Шлях перекладу.

en: Add path translation
uk: Додати шлях перекладу

en: Edit path translation
uk: Редагувати шлях перекладу

en: Path translation
uk: Шлях перекладу

en: Define translations for generic paths
uk: Визначити переклади для стандартних шляхів

en: Content to filter by language
uk: Матеріали, фільтровані за мовою

en: Translatable text formats
uk: Доступні для перекладу текстові формати

en: The string %location for textgroup %textgroup is not allowed for translation because of its text format.
uk: Рядок %location для текстової групи %textgroup недозволено для перекладу через його текстовий формат.

en: <strong>Important:</strong> To configure which text formats are safe for translation, visit the <a href="@configure-strings">configure strings</a> page before refreshing your strings.
uk: <strong>Важливо:</strong> Щоб налаштувати, які текстові формати є безпечними для перекладу, відвідайте сторінку <a href="@configure-strings">налаштування рядків</a> перед перечитуванням рядків.

en: When translating user defined strings that have a text format associated, translators will be able to edit the text before it is filtered which may be a security risk for some filters. An obvious example is when using the PHP filter but other filters may also be dangerous.
uk: При перекладі заданих користувачем рядків, з якими пов'язаний будь-який формат введення, перекладачі можуть редагувати текст перш, ніж він пройде через фільтр, що може становити загрозу безпеці для деяких фільтрів. Очевидним прикладом є використання фільтра PHP, але й інші фільтри також можуть бути небезпечні.

en: As a general rule <strong>do not allow any filtered text to be translated unless the translators already have access to that text format</strong>. However if you are doing all your translations through this site's translation UI or the Localization client, and never importing translations for other textgroups than <i>default</i>, filter access will be checked for translators on every translation page.
uk: Загальним правилом є <strong>не допускати до перекладу будь-який текст з приєднаним форматом введення, за винятком випадку, коли перекладачі вже мають доступ до цього формату введення</strong>. Однак, якщо ви робите все перекази через користувацький інтерфейс цього сайту або модуля Клієнт локалізації (Localization client), і ніколи не імпортуєте перекладів для інших текстових груп, окрім <i>default</i>, доступ до фільтру буде перевірятися для перекладачів на кожній сторінці для перекладу.

en: <strong>Important:</strong> After disallowing some text format, use the <a href="@refresh-strings">refresh strings</a> page so forbidden strings are deleted and not allowed anymore for translators.
uk: <strong>Важливо:</strong> Після заборони будь-якого формату введення, відвідайте сторінку <a href="@refresh-strings">перечитати рядки</a>. Так заборонені рядки будуть видалені і більше не будуть доступні для перекладачів.

en: After updating your text formats do not forget to review the list of formats allowed for string translations on the <a href="@configure-strings">configure translatable strings</a> page.
uk: Після оновлення текстових форматів не забудьте перевірити список форматів, дозволених для перекладів рядків на сторінці <a href="@configure-strings">налаштування доступних для перекладу рядків</a>.

en: This string uses the %name text format. You are not allowed to translate or edit texts with this format.
uk: Цей рядок використовує формат вводу %name. Вам не дозволено перекладати або редагувати тексти з цим форматом.

en: Text format: @name
uk: Текстовий формат: @name

en: Options for user defined strings.
uk: Параметри для визначених користувачем рядків.

en: Set the translated parent for each translation if possible.
uk: Задати перекладеного батька для кожного перекладу, якщо це можливо.

en: Create also new revision for translations
uk: Створювати для перекладів також нову редакцію

en: Standard node fields
uk: Стандартні поля матеріалів

en: Configurable fields
uk: Налаштовувані поля

en: Multilingual variables, main variable names.
uk: Багатомовні змінних, основні імена змінних.

en: Multilingual variables, real variable names.
uk: Багатомовні змінні, реальні імена змінних.

en: Configure multilingual variables.
uk: Налаштувати багатомовні змінні.

en: Multilingual variables that switch language depending on page language.
uk: Багатомовні змінні, які перемикають свою мову в залежності від мови сторінки.

en: Language selection
uk: Вибір мови

en: Optional descriptive name for this set.
uk: Необов'язкова описова назва для цього набору.

en: There are no path translations to save.
uk: Немає шляхів перекладів для збереження

en: Enable for specific pages
uk: Увімкнути для певних сторінок

en: Select nodes by language
uk: Обирати матеріали за мовою

en: Select taxonomy terms by language
uk: Обирати терміни таксономії за мовою

en: Enable always for block content though it may be disabled for the page
uk: Завжди вмикати для вмісту блоків, але може бути вимкнене на сторінці

en: Updated @count string names from %oldname to %newname.
uk: Оновлено назв рядків з %oldname до %newname - @count.

en: Enable translation for language
uk: Увімкнути переклад для мови

en: Debug string translation
uk: Відлагодити переклад рядка

en: Synchronize fields for node type.
uk: Синхронізувати поля для типу матеріалу.

en: There are no translations to be saved.
uk: Переклади для збереження відсутні.

en: Name (localized)
uk: Назва (локалізована)

en: Description (localized)
uk: Опис (локалізований)

en: Vocabulary (localized)
uk: Словник (локалізований)

en: Parent term (localized)
uk: Батьківський термін (локалізований)

en: Link (localized)
uk: Посилання (локалізоване)

en: Plain text (localized)
uk: Простий текст (локалізований)

en: Translation set
uk: Набір перекладів

en: Translation sets
uk: Набори перекладів

en: Translation sets overview.
uk: Огляд наборів перекладів.

en: Overview of existing translation sets.
uk: Огляд наявних наборів перекладів.

en: Simple translation sets API for generic objects
uk: Простий API наборів перекладів для звичайних об'єктів

en: Multilingual forum
uk: Багатомовний форум

en: Enables multilingual forum, translates names and containers.
uk: Вмикає багатомовний форум, перекладає назви і контейнери.

en: Enter items that will be considered as translations of each other.
uk: Введіть пункти, що будуть вважатися перекладами один одного.

en: The item translation has been saved.
uk: Переклад пункту було збережено.

en: The item translation has been deleted.
uk: Переклад пункту було видалено.

en: This item belongs to a multilingual menu. You can set a language for it.
uk: Цей пункт належить до багатомовного меню. Можна встановити для нього мову.

en: Translation redirect
uk: Переспрямування перекладів

en: Skip tags
uk: Пропускати теґи

en: Skip queries with these tags. Enter a list of tags separated by commas.
uk: Пропускати запити з цими теґами. Введіть перелік теґів, розділений комами.

en: No translation sets available.
uk: Набори перекладів відсутні.

en: No translations
uk: Переклади відсутні.

en: Extended language options
uk: Розширені параметри мови

en: Redirect to translated page when available. SEO for multilingual sites.
uk: Переспрямувати на перекладену сторінку за наявності. SEO для багатомовних сайтів.

en: The language switcher will appear only after configuring <a href="!url">language detection</a>. You need to enable at least one method that alters URLs like <em>URL</em> or <em>Session</em>.
uk: Перемикач мови з'явиться лише після налаштування <a href="!url">визначення мови</a>. Також потрібно увімкнути принаймні один метод, що змінює URL-адреси, наприклад <em>URL-адреса</em> або <em>Сеанс</em>.

en: This menu item belongs to a node, so it will have the same language as the node and cannot be localized.
uk: Пункт меню належить до матеріалу, тому він буде мати таку мову матеріалу і не може бути локалізований.

en: These will be available only when you enable Multilingual support in Publishing options above.
uk: Будуть доступні, якщо ви увімкнете підтримку багатомовності в налаштуваннях публікації вище.

en: Select translations
uk: Оберіть переклади

en: Select existing terms or type new ones that will be created for each language.
uk: Оберіть наявні терміни або надрукуйте нові, котрі будуть створені для кожної з мов.

en: For localizable elements, to have all items available for translation visit the <a href="@locale-refresh">translation refresh</a> page.
uk: Для доступних для локалізації елементів, щоб всі елементи, були доступними для перекладу відвідайте сторінку <a href="@locale-refresh"> перечитати переклади</a>.

en: Predefined language. If set, it will apply to all items.
uk: Попередньо визначена мова. Якщо встановлено, то вона буде застосовуватися до всіх елементів.

en: Clean up left over strings.
uk: Очистити решту рядків.

en: Refreshing user defined strings
uk: Перечитування визначених користувачем рядків

en: Starting string refresh
uk: Початок оновлення рядків

en: Error refreshing user defined strings
uk: Помилка перечитування визначених користувачем рядків

en: Successfully refreshed @count strings for %group
uk: Успішно перечитано рядків для групи %group - @count

en: Deleted @count left over strings.
uk: Видалено рядків, що залишилися - @count.

en: Variable translation
uk: Переклад змінних

en: Multilingual - Internationalization
uk: Багатомовність - Інтернаціоналізація

en: To translate the block content itself, <a href="@menu_translate_url">translate the menu</a> that is being shown.
uk: Для перекладу безпосередньо блоку, <a href="@menu_translate_url">перекладіть меню</a>, що його відображає.

en: To translate the block content itself, <a href="@views_translate_url">translate the view</a> that is being shown.
uk: Для перекладу безпосередньо блоку, <a href="@views_translate_url">перекладіть вид</a>, що його відображає.

en: This block has generated content, only the title can be translated here.
uk: Цей блок має згенерований вміст, перекладається лише заголовок.

en: Make this block translatable
uk: Зробити цей блок доступним для перекладу

en: Show this block for these languages
uk: Показати цей блок для наступних мов

en: Save and translate
uk: Зберегти та перекласти

en: Configurable contact form categories.
uk: Категорії контактної форми, доступні для налаштувань

en: Contact translation
uk: Переклад контакту

en: Makes contact categories and replies available for translation.
uk: Робить доступними для перекладу контактні категорії та відповіді.

en: To translate the forum, <a href="@edit">edit and make it translatable</a>, then <a href="@translate">translate the forum</a> and <a href="@list">its containers and sub-forums</a> on the taxonomy administration page.
uk: Для перекладу форуму, <a href="@edit">відредагуйте його та зробіть доступним для перекладу</a>, потім <a href="@translate">перекладіть форум</a> та <a href="@list">його контейнери та підфоруми</a> на адміністративній сторінці "Таксономія"

en: Translations of menu item %title
uk: Переклади пункту меню %title

en: menu items
uk: пункти меню

en: This module adds support for multilingual menus. You can setup multilingual options for each menu:
uk: Цей модуль додає підтримку багатомовних меню. Можна налаштувати параметри багатомовності для кожного меню:

en: Menus can be fully multilingual with translatable (or localized) menu items.
uk: Меню можуть бути повністю багатомовними з доступними для перекладу (або локалізованими) пунктами меню.

en: Menus can be configured to have a fixed language. All menu items share this language setting and the menu will be visible in that language only.
uk: Меню можуть бути налаштовані на фіксовану мову. Всі пункти меню будуть використовувати це налаштування мови, і меню буде видиме лише в цій мові.

en: Menus can also be configured to have no translations.
uk: Також меню можуть бути налаштовані, на те щоб не мати перекладів.

en: The multilingual options of a menu must be configured before individual menu items can be translated. Go to the <a href="@menu-admin">Menus administration page</a> and follow the "edit menu" link to the menu in question.
uk: Багатомовні опції меню повинні бути налаштовані до того як пункти меню можуть бути переведені. Перейдіть на адміністративну сторінку <a href="@menu-admin"> Меню</a> і натисніть на посиланні "редагувати меню".

en: %language translation of menu item %title
uk: Переклад на мову %language пункта меню %title

en: Delete translation
uk: Видалити переклад

en: Delete path translation
uk: Видалити шлях перекладу

en: translated
uk: перекладено

en: not translated
uk: не перекладено

en: Translations of term %title
uk: Переклад терміна %title

en: %language translation of term %title
uk: Переклад на мову %language для терміна %title

en: - Select a language -
uk: - Оберіть мову -

en: No multilingual options for @item_name_multiple. Only the @container_name will be translatable.
uk: @item_name_multiple не матимуть жодних опцій багатомовності. Для перекладу доступне лише @container_name.

en: Localize. @item_name_multiple_capitalized are common for all languages, but their name and description may be localized.
uk: Локалізується. @item_name_multiple_capitalized є загальними для всіх мов, але їх назва та опис можуть бути локалізовані.

en: Translate. Different @item_name_multiple will be allowed for each language and they can be translated.
uk: Перекладається. Для кожної з мов будуть доступні різні @item_name_multiple і вони можуть бути перекладені.

en: Translate and Localize. @item_name_multiple_capitalized with language will allow translations. @item_name_multiple_capitalized without language will be localized.
uk: Перекладається і локалізується.  @item_name_multiple_capitalized з мовою буде перекладатися. @item_name_multiple_capitalized без мови буде локалізуватися.

en: Fixed Language. @item_name_multiple_capitalized will have a global language and they will only show up for pages in that language.
uk: Фіксована мова. @item_name_multiple_capitalized матимуть глобальну мову і вони будуть відображатися тільки на сторінках з цією мовою.

en: Items in this translation set
uk: Елементи в цьому наборі перекладів

en: Are you sure you want to delete %title translation set?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити набір перекладів %title?

en: The translation set has been deleted.
uk: Набір перекладів було успішно видалено.

en: Contact category
uk: Контактні категорії

en: Field instance
uk: Екземляр поля

en: Option %name
uk: Параметр %name

en: Instance
uk: Екземпляр

en: forum containers
uk: контейнери форумів

en: Translation saved locally for user defined string.
uk: Переклад для визначених користувачем рядків збережено локально.

en: [Source not found]
uk: [Джерело не знайдено]

en: [String not found]
uk: [Рядок не знайдено]

en: Cannot delete string, not found %location for text group %textgroup: %string
uk: Неможливо видалити рядок, не знайдено %location для текстової групи %textgroup: %string

en: Updated string %location for text group %textgroup: %string
uk: Оновлено рядок %location для текстової групи %textgroup: %string

en: Deleted string %location for text group %textgroup: %string
uk: Видалено рядок %location для текстової групи %textgroup: %string

en: Menus and menu items can be translated on the <a href="@configure_menus">Menu administration page</a>.
uk: Меню та його пункти можна перекласти на адмінсторінці <a href="@configure_menus">Меню</a>.

en: Multilingual node options
uk: Параметри багатомовного матеріалу

en: Extended node options for multilingual sites.
uk: Розширені параметри матеріалу для багатомовних сайтів.

en: Default language for content types with Multilingual support disabled.
uk: Стандартна мова для типів матеріалів з вимкненою багатомовною підтримкою.

en: The site's default language (Default behaviour).
uk: Стандартна мова сайту (Стандартна поведінка).

en: Language neutral (Recommended).
uk: Нейтральна по відношенню до мови (рекомендовано)

en: Language that will be used as the source language for string translations. The default is the site default language.
uk: Мова, яка буде використовуватися в якості вихідної для перекладу рядків. За замовчуванням така, як і базова мова сайту.

en: This works differently to Drupal standard localization system: The strings will be translated from the <a href="@configure-strings">source language</a>, which defaults to the site default language (it may not be English), so changing the default language may cause all these translations to be broken.
uk: Це відрізняється від стандартної системи локалізації Drupal: Рядки будуть перекладені з <a href="@configure-strings">вихідної мови</a>, яка за замовчуванням є базовою мовою сайту (це не обов'язково англійська), так зміна мови за замовчуванням може привести до пошкодження всіх перекладів.

en: <strong>Warning</strong>: Changing the default language may have unwanted effects on string translations. Check also the <a href="@configure-strings">source language</a> for translations and read more about <a href="@i18n_string-help">String translation</a>
uk: <strong>Увага</strong>: Зміна базової мови може мати небажані наслідки для перекладу рядків. Перевірте також <a href="@configure-strings">вихідну мову /a> для перекладу і прочитайте більше інформації про <a href="@i18n_string-help">Перекладі рядків</a>

en: This term already belongs to a <a href="@term-translation">translation set</a>. Changing language to <i>Language neutral</i> will remove it from the set.
uk: Цей термін уже належить до <a href="@term-translation">набору перекладів</a>. Зміна мови на <i>Нейтральну мову</i> вилучить його з набору.

en: To set up multilingual options for blocks go to the <a href="@configure_blocks">Blocks administration page</a>.
uk: Аби встановити багатомовні параметри для блоків перейдіть на адміністративну сторінку <a href="@configure_blocks">Блоки</a>.

en: There are no translations to save.
uk: Відсутні переклади, що необхідно зберегти.

en: Refreshed one string for enabled modules. | Refreshed @count strings for the enabled modules.
uk[0]: Оновлено один рядок для увімкнених модулів.
uk[1]: Оновлено @count рядки для увімкнених модулів.
uk[2]: Оновлено @count рядків для увімкнених модулів.

en: Determines which language will be set for newly created content of types that don't have Multilingual support enabled.
uk: Визначає мову, яка буде встановлена для щойно створених типів матеріалів, у котрих не увімкнено багатомовну підтримку.

en: Additionally, if <em>String translation</em> enabled, this module will localize all content type configuration texts.
uk: Крім того, якщо<em>Переклад рядків</em> увімкнено, то цей модуль буде локалізувати всі тексти конфігурації типу матеріалів.

en: You can find some more per content type options on the <a href="@configure_content">Content types administration page</a>.
uk: Деякі параметри типу багатомовного матеріалу можна знайти на адміністративній сторінці <a href="@configure_content">Типи матеріалів</a>.

en: The translation system only translates strings with the selected text formats. All other strings will be ignored and removed from the list of translatable strings.
uk: Система перекладу перекладає рядки тільки з вибраними текстовими форматами. Всі інші рядки будуть ігноруватися і вилучатися зі списку рядків, доступних для перекладу.

en: To have <em>Translation redirect</em> working with your content you should <a href="@admin_modules">enable the <em>Multilingual content</em> module</a>.
uk: Для роботи <em>Переспрямування перекладів</em> в матеріалі необхідно <a href="@admin_modules">увімкнути модуль <em>Багатомовний вміст (Multilingual content)</em></a>.

en: Multiple language
uk: Декілька мов

en: Not saved due to: !reason
uk: Не збережено оскільки: !reason

en: Not saved due to unknown reason.
uk: Не збережено з невідомих причин.

en: Source string not found.
uk: Вихідний текстовий рядок не знайдено.

en: Standard XSS filter.
uk: Стандартний XSS фільтр.

en: Administration XSS filter.
uk: Адміністративний XSS фільтр.

en: It will allow most HTML tags but not scripts nor styles.
uk: Він пропускає більшість теґів HTML окрім скриптів та стилів.

en: Unknown filter: @name
uk: Невідомий фільтр: @name

en: A translation was saved successfully. | @count translations were saved successfully.
uk[0]: Переклад було успішно збережено
uk[1]: @count переклади було успішно збережено.
uk[2]: @count перекладів було успішно збережено.

en: A translation could not be saved. | @count translations could not be saved.
uk[0]: Переклад неможливо зберегти.
uk[1]: @count переклади неможливо зберегти.
uk[2]: @count перекладів неможливо зберегти.

en: Translate user-defined strings
uk: Переклад рядків, визначених користувачем

en: Translate user-defined strings that are created as part of content or configuration.
uk: Переклад рядків, визначених користувачем, що є частиною вмісту або конфігурації

en: Translate admin strings
uk: Переклад адміністративних рядків

en: Translate administrative strings with a very permissive XSS/HTML filter that allows all HTML tags.
uk: Переклад адміністративних рядків з дуже лояльним XSS/HTML-фільтром, що пропускає усі теґи HTML.

en: This is a user-defined string. You are not allowed to translate these strings.
uk: Це визначений користувачем рядок. Вам не дозволено перекладати такі рядки.

en: This string uses the %name text format. Strings with this format are not allowed for translation.
uk: Цей рядок використовує текстовий формат %name. Рядки з цим форматом не допускаються для перекладу.

en: The source string is an administrative string. You are not allowed to translate these strings.
uk: Вихідний рядок є адміністративним рядком. Вам не дозволено перекладати такі рядки.

en: Translate to !language
uk: Перекласти на мову !language

en: Translate !name
uk: Переклад !name

en: multilingual
uk: багатомовне

en: User mail translation
uk: Переклад пошти користувача.

en: Translate emails sent from the User module.
uk: Перекласти листи, відправлені з модуля Користувач.

en: This object has no strings available for translation.
uk: Цей об'єкт не містить рядків, доступних для перекладу.
