Internationalization (7.x-1.31) - en to gu translation catalogue (45 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: content
gu: સામગ્રી

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Help text
gu: મદદ સંદેશ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Path
gu: પાથ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: String
gu: સ્ટ્રીંગ

en: Undefined
gu: અનિર્ધારિત

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: Not published
gu: અપ્રકાશિત

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Not translated
gu: અનુવાદીત નથી

en: Translatable
gu: અનુવાદયોગ્ય

en: Auto-reply
gu: સ્વતઃ જવાબ

en: Translate
gu: ભાષાંતર

en: Save translation
gu: ભાષાંતર સાચવો

en: Not restricted
gu: પ્રતિબંધિત નથી

en: Delete translation
gu: અનુવાદ કાઢી નાખો
