Internationalization (7.x-1.31) - en to pa translation catalogue (27 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Items
pa: ਆਈਟਮਾਂ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ

en: Comment settings
pa: ਟਿੱਪਣੀ ਸੈਟਿੰਗ

en: Translate
pa: ਅਨੁਵਾਦ ਕਰੋ

en: Book outline
pa: ਕਿਤਾਬ ਆਉਟ-ਲਾਈਨ
