Internationalization (7.x-1.31) - en to se translation catalogue (26 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Pages
se: Siiddut

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Fields
se: Giettit

en: Languages
se: Gielat

en: Not translated
se: Ii jorgaluvvon

en: Translate
se: Jorgal

en: Create @name
se: Ásat @name

en: add translation
se: lasit jorgaleami
