Internationalization (7.x-1.33) - en to lt translation catalogue (134 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Pages
lt: Puslapiai

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: content
lt: turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Path
lt: Kelias

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Menu
lt: Meniu

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: n/a
lt: n/d

en: Paths
lt: Keliai

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Created
lt: Sukurta

en: Block
lt: Blokas

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: Not found
lt: Nerasta

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Items
lt: Elementai

en: Terms
lt: Terminai

en: String
lt: Eilutė

en: Undefined
lt: Nenurodyta

en: English
lt: Anglų

en: menu
lt: meniu

en: Languages
lt: Kalbos

en: Autocomplete taxonomy
lt: Autopabaigimo sistematika

en: Revision
lt: Versija

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Translations
lt: Vertimai

en: Comment settings
lt: Komentarų nustatymai

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Not translated
lt: Neišversta

en: (source)
lt: (šaltinis)

en: Translatable
lt: Verčiama

en: Variables
lt: Kintamieji

en: Multilingual system
lt: Daugiakalbystės sistema

en: Multilingual settings
lt: Daugiakalbiškumo nuostatos

en: Blocks
lt: Blokai

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
lt: Meniu sistema išsaugo tik sistemos kelius, bet naudos URL pervadinimus keliams rodymui. %link_path buvo išsaugota kaip %normal_path

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: @type: updated %title.
lt: @type: atnaujintas %title.

en: @type: added %title.
lt: @type: pridėtas %title.

en: Context
lt: Kontekstas

en: Field settings
lt: Laukelio nuostatos

en: Auto-reply
lt: Auto atsakymas

en: Translate
lt: Versti

en: Save translations
lt: Įrašyti vertimus

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name

en: Original text
lt: Orginalus tekstas

en: vocabulary
lt: žodynas

en: original
lt: originalas

en: translate
lt: išversti

en: outdated
lt: pasenęs vertimas

en: <strong>@language_name</strong> (source)
lt: <strong>@language_name</strong> (šaltinis)

en: add translation
lt: pridėti vertimą

en: Translations of %title
lt: Vertimas - %title

en: Book outline
lt: Knygos apybraižą

en: @type %title has been created.
lt: @type %title sukurtas.

en: @type %title has been updated.
lt: @type %title atnaujinta.

en: The post could not be saved.
lt: Įrašas negali būti išsaugotas

en: Node title mismatch. Please check your selection.
lt: Mazgo pavadinimas nesutampa. Prašome patikrinti pasirinkimą.

en: Found no valid post with that title: %title
lt: Nerasta galiojančių įrašų su šiuo pavadinimu: %title

en: Save translation
lt: Išsaugoti vertimą

en: Save string
lt: Išsaugoti eilutę

en: Edit string
lt: Redaguoti eilutes

en: locale
lt: lokalė

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Select translations for %title
lt: Pasirinkite vertimą - %title

en: Alternatively, you can select existing nodes as translations of this one or remove nodes from this translation set. Only nodes that have the right language and don't belong to other translation set will be available here.
lt: Be to, galite pasirinkti šį vieną jau esamų mazgų, arba pašalinti iš šio vertimo rinkinio. Tik mazgai, kurie turi tinkamą kalbą ir nepriklauso kitiems vertimų rinkiniams bus čia.

en: Update translations
lt: Atnaujinti vertimus

en: Already added languages
lt: Jau įdėta kalba

en: Languages not yet added
lt: Kalba dar neįdėta

en: Text group
lt: Teksto grupė

en: String not found.
lt: Eilutė nerasta

en: Allowed HTML tags: @tags
lt: Leidžiamos HTML žymės: @tags

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: The name of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino pavadinimas.

en: The optional description of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino neprivalomas aprašymas.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
lt: Žodynas, kuriam sistematikos terminas priklauso.

en: The parent term of the taxonomy term, if one exists.
lt: Sistematikos termino tėvinis terminas (jei toks egzistuoja).

en: The name of the taxonomy vocabulary.
lt: Sistematikos žodyno pavadinimas.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
lt: Sistematikos žodyno neprivalomas aprašymas.

en: No strings available.
lt: Nėra galimų eilučių.

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lt: Puslapiai kuriuose PHP kodas grąžina<code>TRUE</code> (tik patyrusiems)

en: Pages or PHP code
lt: Puslapiai ar PHP kodas

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lt: Jei PHP pasirinkta, įveskite PHP kodą tarp %php. Atminkite, kad neteisingas PHP kodas gali sutrikdyti Drupal svetainės darbą.

en: Add new @node_type
lt: Kurti naują - @node_type

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
lt: Meniu nuorodos kelias. Tai gali būt vidinis Drupal kelias %add-node ar išorinis URL toks kaip %drupal. Įrašykite %front ir tai bus nuorodą į pirmą puslapį.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
lt: Maksimalus elementų ir jo palikuonių gylis yra fiksuotas iki !maxdepth. Kai kurie meniu elementai nebus įmanomi kaip tėvai jei pasirinkus juos bus peržengtas šis limitas.

en: <em>Edit @type</em> @title
lt: <em>Redaguoti @type</em> @title

en: There is currently no content classified with this term.
lt: Šiai kategorijai priskirto turinio nėra.

en: Contact forms
lt: Kontaktų formos

en: If no language is selected, block will show regardless of language.
lt: Jei nepasirinkta jokia kalba blokas bus rodomas neatsižvelgiant į kalbą.

en: Not translatable
lt: Neverčiamas

en: Restricted to certain languages
lt: Apribota tam tikrom kalbom

en: Path translation
lt: Kelio vertimas

en: Language selection
lt: Kalbos pasirinkimas

en: Make this block translatable
lt: Padaryti šį bloką išverčiamą

en: Show this block for these languages
lt: Rodyti šį bloką šioms kalboms

en: Save and translate
lt: Išsaugoti ir versti

en: not translated
lt: neišversta

en: - Select a language -
lt: - Pasirinkite kalbą -

en: Contact category
lt: Kontakto kategoriją

en: Translate to !language
lt: Išversti į !language

en: Translate !name
lt: Išversti !name

en: multilingual
lt: daugiakalbė
