Internationalization (7.x-1.35) - en to lo translation catalogue (9 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Languages
lo: ພາສາ

en: Save translation
lo: ບັນທຶກການແປພາສາ
