Internationalization (7.x-1.4) - en to ne translation catalogue (45 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग

en: Menu
ne: मेनु

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Block
ne: ब्लक

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Undefined
ne: अपरिभाषित

en: English
ne: अंग्रेजी

en: menu
ne: आज्ञावली

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Revision
ne: संशोधन

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: Comment settings
ne: कमेन्टको सेटिंग

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Language neutral
ne: भाषा निष्पक्ष

en: Translate
ne: अनुवाद

en: Save translations
ne: अनुवाद लाई सेभ गर्नुहोस्

en: add translation
ne: अनुवाद थप्नुहोस

en: Book outline
ne: पुस्तक(बुक) रूपरेखा

en: Save translation
ne: अनुवादलाई बचत गर्नुहोस
