Internationalization (7.x-1.5) - en to et translation catalogue (150 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Pages
et: Lehed

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Help text
et: Abitekst

en: Category
et: Kategooria

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Path
et: Tee

en: Node type
et: Postituse liik

en: Menu
et: Menüü

en: Updated
et: Uuendatud

en: Unknown
et: Tundmatu

en: n/a
et: puudub

en: Paths
et: Asukohad

en: Configure
et: Seadistus

en: Created
et: Loodud

en: Block
et: Plokk

en: Node types
et: Sisutüübid

en: Not found
et: Ei leitud

en: Menu link
et: Menüülink

en: Published
et: Avaldatud

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Title label
et: Pealkiri

en: Fields
et: Väljad

en: Items
et: Kirjed

en: Terms
et: Terminid

en: String
et: Sõne

en: Undefined
et: Defineerimata

en: English
et: Inglise keel

en: menu
et: menüü

en: Languages
et: Keeled

en: Moderate
et: Modereeri

en: Autocomplete taxonomy
et: Klassifikatsiooniterminite automaatlõpetus

en: terms
et: terminid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: Translations
et: Tõlked

en: Comment settings
et: Kommenteerimise sätted

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Not translated
et: Tõlkimata

en: Translatable
et: Tõlgitav

en: Variables
et: Muutujad

en: Multilingual system
et: Mitmekeelne süsteem

en: Internationalization
et: Internationaliseerimine

en: Content selection mode
et: Sisu valimise mood

en: Normal - All enabled languages will be allowed.
et: Normaalne - Kõik keeled on lubatud.

en: Extended - All defined languages will be allowed.
et: Laiendatud - Kõik määratletud keeled on lubatud.

en: Multilingual options
et: Mitmekeelsuse seaded

en: Multilingual settings
et: Mitmekeelsuse seadistus

en: Blocks
et: Plokid

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
et: Menüüsüsteem salvestab ainult süsteemsed teekonnad, kuid kasutab näitamisel aliasi. %link_path salvestati kui %normal_path

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: Context
et: Kontekst

en: Field settings
et: Välja seaded

en: Auto-reply
et: Automaatne vastus

en: Translate
et: Tõlge

en: Save translations
et: Salvesta tõlge

en: Create @name
et: Lisa @name

en: Original text
et: Originaaltekst

en: vocabulary
et: sõnastik

en: original
et: originaal

en: translate
et: Tõlgi

en: outdated
et: vananenud

en: <strong>@language_name</strong> (source)
et: <strong>@language_name</strong> (allikas)

en: add translation
et: tõlke lisamine

en: Translations of %title
et: %title tõlked

en: Book outline
et: Raamatu joondus

en: Save translation
et: Salvesta tõlge

en: Save string
et: Salvesta sõne

en: Edit string
et: Sõne muutmine

en: Source language
et: Algne keel

en: Post date
et: Postituse kuupäev

en: Update translations
et: Uuenda tõlkeid

en: Multilingual menu items.
et: Mitmekeelsed menüüelemendid.

en: Extended language support
et: Laiendatud keelte toetus

en: Extends Drupal support for multilingual features.
et: Võimendab Drupali mitmekeelsustoe võimalusi.

en: Content type names
et: Sisutüüpide nimed

en: Already added languages
et: Juba lisatud keeled

en: String translation
et: Sõnede tõlkimine

en: Create new translation
et: Loo uus tõlge

en: Translation mode
et: Tõlkeviis

en: Add translation
et: Lisa tõlge

en: Select language
et: Vali keel

en: Languages not yet added
et: Veel lisamata keeled

en: String not found.
et: Sõnet ei leitud.

en: Allowed HTML tags: @tags
et: Lubatud HTML- märgendid: @tags

en: Lock language (Cannot be changed).
et: Lukusta keel (keelt ei saa muuta).

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: The name of the taxonomy term.
et: Taksonoomia termini nimetus.

en: The optional description of the taxonomy term.
et: Taksonoomia termini valikuline kirjeldus.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
et: Sõnastik, kuhu taksonoomia termin kuulub.

en: The parent term of the taxonomy term, if one exists.
et: Taksonoomia termini vanemtermin, kui see eksisteerib.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
et: Taksonoomia sõnastiku nimetus.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
et: Taksonoomia sõnastiku mittekohustuslik kirjeldus.

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
et: Lehed, mille puhul see PHP kood tagastab <code>TRUE</code> (ainult ekspertidele)

en: Pages or PHP code
et: Lehed või PHP kood

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
et: Kui PHP valik on aktiivne, siis sisesta PHP kood %php vahele. Ole ettevaatlik, ebakorrektse PHP koodi käivitamine võib veebilehe katki teha.

en: Add new @node_type
et: Lisa uus @node_type

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
et: Selle menüüviite tee. See võib olla Drupali sisene viide, näiteks %add-node, või väline URL, näiteks %drupal. Sisesta %front et tekitada viide esilehele.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
et: Menüü maksimaalne sügavus on !maxdepth. Seda sügavust ületavaid menüüpunkte ei pakuta vanemlinkideks.

en: <em>Edit @type</em> @title
et: <em>Muuda @type</em> @title

en: There is currently no content classified with this term.
et: Selle terminiga seotud sisu hetkel pole.

en: Contact forms
et: Kontaktivormid

en: Translatable menu items: title and description.
et: Tõlgitavad menüükirjed: pealkiri ja kirjeldus.

en: Content type names, descriptions, help texts.
et: Sisutüüpide nimed, kirjeldused ja abitekstid.

en: Vocabulary titles and term names for localizable vocabularies.
et: Tõlgitavate sõnastike pealkirjad ja terminite nimed.

en: Administer content translations
et: Sisu tõlgete haldamine

en: Language selection
et: Keele valik

en: Name (localized)
et: Nimi (tõlgitud)

en: Description (localized)
et: Kirjeldus (lokaliseeritud)

en: Vocabulary (localized)
et: Sõnastik (lokaliseeritud)

en: Translation sets
et: Tõlgete komplektid

en: This menu item belongs to a node, so it will have the same language as the node and cannot be localized.
et: See menüüpunkt on seotud node tüüpi sisuga ja saab oma keeleväärtuse automaatselt node küljest.

en: For localizable elements, to have all items available for translation visit the <a href="@locale-refresh">translation refresh</a> page.
et: Kasuta <a href="@locale-refresh">tõlgete värskenduse lehte</a>, et tõlgete nimekirja uuendada.

en: Save and translate
et: Salvesta ja tõlgi

en: menu items
et: menüükirjed

en: Delete translation
et: Kustuta tõlge

en: - Select a language -
et: - Vali keel -

en: No multilingual options for @item_name_multiple. Only the @container_name will be translatable.
et: @item_name_multiple ei ole tõlgitav. Tõlgitav on ainult @container_name.

en: Localize. @item_name_multiple_capitalized are common for all languages, but their name and description may be localized.
et: Lubatud on lokaliseerimine. @item_name_multiple_capitalized on samad kõikides keeltes, aga nende nimetus ja kirjeldus on tõlgitavad.

en: Translate. Different @item_name_multiple will be allowed for each language and they can be translated.
et: Lubatud on tõlkimine. Erinevates keeltes on lubatud erinevad @item_name_multiple ja neid saab tõlkida.

en: Translate and Localize. @item_name_multiple_capitalized with language will allow translations. @item_name_multiple_capitalized without language will be localized.
et: Tõlgi ja lokaliseeri. @item_name_multiple_capitalized, millel on keel valitud, on tõlgitavad. @item_name_multiple_capitalized, millel pole keelt valitud, on lokaliseeritavad.

en: Fixed Language. @item_name_multiple_capitalized will have a global language and they will only show up for pages in that language.
et: Keel on fikseeritud. @item_name_multiple_capitalized on kõik ühes keeles ja nad on nähtavad ainult seda keelt kuvavatel lehtedel.

en: Field instance
et: Välja instants

en: Translation saved locally for user defined string.
et: Tõlge salvestati siia serverisse kasutajamääratud sõnena.

en: There are multilingual variables in this form.
et: Selles vaates on tõlgitavaid muutujaid.

en: Check you are editing the variables for the right language or select the desired one. To enable more multilingual variables visit <a href="@i18n-variable-admin">multilingual variables configuration</a>.
et: Veendu, et muudad seadeid õige keele jaoks:

en: Language neutral (Recommended).
et: Neutraalne keel (soovituslik)
