Internationalization (7.x-1.7) - en to jv translation catalogue (81 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Pages
jv: Kācā

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Help text
jv: Teks pitulungan

en: Category
jv: Kategori

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Node type
jv: Tipe node

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Created
jv: Digawé

en: Block
jv: Blok

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Menu link
jv: Tautan menu

en: Published
jv: Dipacak

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Fields
jv: Field

en: Items
jv: Item

en: String
jv: Tembung

en: Undefined
jv: Durung didefinisi

en: English
jv: Basa Inggris

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Autocomplete taxonomy
jv: Taksonomi otomatis

en: Revision
jv: Perubahan

en: Not published
jv: Ora dipacak

en: Comment settings
jv: Pangaturan komèntar

en: Sticky
jv: Pucuk

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Not translated
jv: Ora diterjemahna

en: Blocks
jv: Blok

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
jv: Sistim menu namung nyimpen sistim path, nanging ditampilaké kanggo URL alias. %link_path uwis disimpen dadi %normal_path

en: Language neutral
jv: Basa netral

en: Context
jv: Konték

en: Field settings
jv: Sétingan field

en: Auto-reply
jv: Balesan otomatis

en: Translate
jv: Terjemahna

en: Save translations
jv: Simpen terjemahan

en: Create @name
jv: Gawé @name

en: Original text
jv: Teks asli

en: original
jv: asli

en: outdated
jv: kadaluwarsa

en: add translation
jv: tambah terjemahan

en: Translations of %title
jv: Terjemahané %title

en: Book outline
jv: Cengkorongan buku

en: Edit string
jv: Sunting tembung

en: Already added languages
jv: Siap nambah basa

en: Add translation
jv: Nambah terjemahan

en: Languages not yet added
jv: Bāsā-bāsā durung ditambahnā

en: String not found.
jv: Tembungé ora ditemokna.

en: Allowed HTML tags: @tags
jv: Kode HTML sing diidinaké: @tags

en: Not restricted
jv: Ora aman

en: The name of the taxonomy term.
jv: Jeneng  tetembungan taksonomi.

en: The optional description of the taxonomy term.
jv: Katrangan opsional kanggo tetembungan taksonomi.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
jv: Vokabulari duwéké tetembungan taksonomi.

en: The parent term of the taxonomy term, if one exists.
jv: Indhung tetembungané tetembungan taksonomi, yén salah sijiné ana.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
jv: Jeneng vokabulari taksonomi.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
jv: Katrangan tambahan vokabulari taksonomi.

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
jv: Kaca sing mbalekaké kode PHP iki dadi <code>TRUE</code> (namung sing mumpuni)

en: Pages or PHP code
jv: Kaca utawa kode PHP

en: Add new @node_type
jv: Tambah @node_type anyar

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
jv: Path kanggo pranala menu iki. Iki bisa saka path njero Drupal kaya %add-node utawa URL njaba kaya %drupal. Ketikna  %front kanggo pranala marang kaca ngarep.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
jv: Jero maksimum kanggo pranala lan kabèh anakané ditetepaké dadi !maxdepth. Sapérangan pranala menu mungkin ora cumawis dadi indhungan yén milih iki bisa ngliwati watesan.

en: There is currently no content classified with this term.
jv: Saiki ora ana konten sing digolongaké marang tetembungan iki.
