Internationalization (7.x-1.8) - en to br translation catalogue (11 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Pages
br: Pajennoù

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Menu
br: Lañser

en: String
br: Chadenn arouezennoù

en: Undefined
br: Didermenet
