Internationalization (7.x-1.8) - en to sq translation catalogue (64 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Pages
sq: Faqet

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: content
sq: përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Help text
sq: Tekst ndihmues

en: Category
sq: Kategoria

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: Save
sq: Ruaj

en: Path
sq: Pozicioni

en: Menu
sq: Menuja

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Created
sq: Krijuar

en: Block
sq: Bllokuar

en: Published
sq: Publikuar

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Items
sq: Elementët

en: String
sq: Vargu

en: English
sq: Anglisht

en: Languages
sq: Gjuhët

en: Autocomplete taxonomy
sq: Plotësimi automatik i taxonomy

en: Revision
sq: Revizioni

en: Not published
sq: I pa publikuar

en: Comment settings
sq: Rregullimet e komenteve

en: Not translated
sq: Pa përkthyer

en: Blocks
sq: Blloqet

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
sq: Sistemi i menuve regjistron vetëm pozicionin në sistem, megjithatë do të përdorë alias të URL për shfaqjen. %link_path u ruajt si %normal_path

en: Language neutral
sq: Nuk varet nga gjuha

en: @type: updated %title.
sq: @type: %title u rifreskua.

en: @type: added %title.
sq: @type: u shtua %title.

en: Context
sq: Konteksti

en: Field settings
sq: Rregullimet e fushës

en: Auto-reply
sq: Përgjigje-automatike

en: Translate
sq: Përkthe

en: Save translations
sq: Ruaj përkthimet

en: Create @name
sq: Krijo @name

en: Original text
sq: Teksti orgjinal

en: outdated
sq: i vjetër

en: add translation
sq: shto përkthimin

en: Translations of %title
sq: Përkthimet e %title

en: Book outline
sq: Struktura e librit

en: @type %title has been created.
sq: @type %title u krijua.

en: @type %title has been updated.
sq: @type %title u përditësua.

en: The post could not be saved.
sq: E pamundur ruajtja e shkrimit.

en: Edit string
sq: Ndrysho frazën

en: Already added languages
sq: Gjuhët tashmë të shtuara

en: Languages not yet added
sq: Gjuhët që nuk janë shtuar akoma

en: String not found.
sq: Vargu nuk u gjet.

en: Allowed HTML tags: @tags
sq: Tags e lejuar HTML: @tags
