Internationalization (7.x-1.9) - en to mn translation catalogue (58 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: content
mn: агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Help text
mn: Тусламж текст

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: Path
mn: Зам

en: Menu
mn: Цэс

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Paths
mn: Замууд

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Block
mn: Хавтан

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: String
mn: Тэмдэгт

en: English
mn: Англи

en: menu
mn: цэс

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Not published
mn: Хэвлэгдээгүй

en: Comment settings
mn: Сэтгэгдэлийн тохиргоонууд

en: Translatable
mn: Орчуулах боломжтой

en: Multilingual system
mn: Олон хэлний  тогтолцоо

en: Internationalization
mn: Олон хэлтэй болгох нь

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
mn: Цэсний систем нь системийн замыг хадгалдаг боловч URL тэмдэглэгээг харуулдаг. %link_path -ийг %normal_path гэж хадгална.

en: Language neutral
mn: Хэлний тохиргооноос үл хамаарах

en: Translate
mn: Орчуулах

en: Save translations
mn: Орчуулгыг хадгалах

en: original
mn: эх

en: Book outline
mn: Номын ерөнхий схем

en: Edit string
mn: Нийцийг өөрчлөх

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@i18n">Internationalization module</a>.
mn: <a href="@i18n">Олон хэлтэй болгох модуль</a>д оруулсан онлайн гарын авлагаас илүү дэлгэрэнгүй мэдээллийг харна уу.

en: To search and translate strings, use the <a href="@translate-interface">translation interface</a> pages.
mn: Тэмдэгтүүдигй хайх ба орчуулахын тулд <a href="@translate-interface">орчуулах харилцах хэсг</a>ийн хуудсуудыг ашиглаарай.

en: Allowed HTML tags: @tags
mn: Зөвшөөрөх HTML шошгонууд нь: @tags

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд

en: Not translatable
mn: Орчуулах боломжгүй

en: Multilingual - Internationalization
mn: Олон хэл - Олон хэлтэй болгох нь
