Book translation (7.x-2.6) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Node
de: Beitrag

en: Book navigation
de: Buchnavigation

en: Book navigation goes here.
de: Buch-Navigation wird hier angezeigt.

en: The navigation menu the book the node belongs to.
de: Das Menü zu dem das Buch des Beitrags gehört.

en: The book page associated with the node.
de: Die Buchseite, die mit dem Beitrag verbunden ist.

en: Multilingual - Internationalization
de: Mehrsprachig - Internationalisierung
