Book translation (7.x-2.6) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Node
hu: Tartalom

en: Book navigation
hu: Könyv navigáció

en: Book navigation goes here.
hu: Ide jön a könyv navigációja.

en: The navigation menu the book the node belongs to.
hu: A tartalomhoz tartozó könyv navigációs menü.

en: The book page associated with the node.
hu: A tartalomhoz rendelt könyvlap.

en: Multilingual - Internationalization
hu: Többnyelvűség – Nemzetköziesítés
