Book translation (7.x-2.6) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Node
oc: Nosèl

en: Book navigation
oc: Navigacion del libre

en: Book navigation goes here.
oc: La navigacion del libre va aicí.

en: The navigation menu the book the node belongs to.
oc: Lo menú de navigacion de libre al qual lo nosèl aparten.

en: The book page associated with the node.
oc: La pagina de libre associada al nosèl.

en: Multilingual - Internationalization
oc: Multilingüisme - Internacionalizacion
