Book translation (7.x-2.6) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Node
uk: Матеріал

en: Book navigation
uk: Навіґатор книги

en: Book navigation goes here.
uk: Навіґатор книги веде сюди.

en: The navigation menu the book the node belongs to.
uk: Меню навігації по книзі, до якої входить матеріал.

en: The book page associated with the node.
uk: Сторінка книги пов'язана з цим матеріалом.

en: Multilingual - Internationalization
uk: Багатомовність - Інтернаціоналізація
