Book translation (7.x-2.8) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Node
es: Nodo

en: Book navigation goes here.
es: La navegación del libro va aquí.

en: The book page associated with the node.
es: La página de libro asociada al nodo.

en: Multilingual - Internationalization
es: Multidioma - Internacionalización
