Book translation (7.x-2.6) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Node
pl: Węzeł

en: Book navigation
pl: Nawigacja książki

en: Book navigation goes here.
pl: Nawigacja książki tutaj.

en: The navigation menu the book the node belongs to.
pl: Menu nawigacji ksiązki, do której należy wezęł.

en: The book page associated with the node.
pl: Strona książki powiązana z węzłem.

en: Multilingual - Internationalization
pl: Wielojęzyczność - Umiędzynarodowienie
