Internationalization for commerce product (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Language
ar: اللغة

en: Disabled
ar: معطل

en: edit
ar: تحرير

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Active
ar: نشط

en: Not translated
ar: غير مترجم

en: Translate
ar: ترجمة

en: <strong>@language_name</strong> (source)
ar: <strong>@language_name</strong> (الأصل)

en: add translation
ar: إضافة ترجمة

en: Translations of %title
ar: ترجمات %title

en: %title could not be added to your cart.
ar: تعذرت إضافة %title إلى سلتك.
