Internationalization for commerce product (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Language
ast: Llingua

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: edit
ast: editar

en: n/a
ast: n/d

en: Active
ast: Activu
