Internationalization for commerce product (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Language
be: Мова

en: Disabled
be: Выключана

en: edit
be: рэдагаваць

en: n/a
be: [няма]

en: Active
be: Актыўна

en: Not translated
be: Не перакладзена

en: Translate
be: Перакласці

en: <strong>@language_name</strong> (source)
be: <strong>@language_name</strong> (крыніца)

en: add translation
be: Дадаць пераклад

en: Translations of %title
be: Пераклады %title

en: Multilingual - Internationalization
be: Шматмоўе - Інтэрнацыяналізацыя
