Internationalization for commerce product (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Language
bg: Език

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: edit
bg: редактирай

en: Active
bg: Активен

en: Not translated
bg: Непреведено

en: Translate
bg: Преведи

en: add translation
bg: добавяне на превод

en: Translations of %title
bg: Преводи на %title
