Internationalization for commerce product (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Not translated
bo: ཡིག་སྒྱུར་བྱས་མེད

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: <strong>@language_name</strong> (source)
bo: <strong>@language_name</strong> ༼ཡིག་སྒྱུར་ཁུངས༽

en: add translation
bo: ཡིག་སྒྱུར་ཁ་སྣོན

en: Translations of %title
bo: %title་ཡི་ཡིག་སྒྱུར
