Internationalization for commerce product (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Language
bs: Jezik

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: edit
bs: izmijeni

en: Active
bs: Aktivan

en: Not translated
bs: Nije prevedeno

en: Translate
bs: Prevedi

en: add translation
bs: dodaj prevod

en: Translations of %title
bs: Prevod za %title
