Internationalization for commerce product (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Language
ca: Llengua

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: edit
ca: edita

en: n/a
ca: n/d

en: Active
ca: Actiu

en: Not translated
ca: Sense traduir

en: Translate
ca: Tradueix

en: <strong>@language_name</strong> (source)
ca: <strong>@language_name</strong> (origen)

en: add translation
ca: afegir traducció

en: Translations of %title
ca: Traduccions de %title
