Internationalization for commerce product (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Language
cs: Jazyk

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: edit
cs: upravit

en: n/a
cs: není

en: Active
cs: Aktivní

en: Not translated
cs: Nepřeloženo

en: Translate
cs: Přeložit

en: <strong>@language_name</strong> (source)
cs: <strong>@language_name</strong> (zdroj)

en: add translation
cs: přidat překlad

en: Translations of %title
cs: Překlady pro: %title
