Internationalization for commerce product (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Language
el: Γλώσσα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: edit
el: επεξεργασία

en: n/a
el: δ/υ

en: Active
el: Ενεργό

en: Not translated
el: Χωρίς μετάφραση

en: Translate
el: Μετάφραση

en: <strong>@language_name</strong> (source)
el: <strong>@language_name</strong> (πηγή)

en: add translation
el: προσθέστε μετάφραση

en: Translations of %title
el: Μεταφράσεις του %title

en: Product saved.
el: Το προϊόν αποθηκεύτηκε.
