Internationalization for commerce product (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Language
eo: Lingvo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: edit
eo: redakti

en: Active
eo: Aktiva

en: Not translated
eo: Netradukita

en: Translate
eo: Traduku

en: add translation
eo: aldoni tradukon

en: Translations of %title
eo: Tradukoj de %title
