Internationalization for commerce product (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Language
es: Idioma

en: Disabled
es: Desactivado

en: edit
es: editar

en: n/a
es: n/d

en: Active
es: Activo

en: Not translated
es: Sin traducir

en: Translate
es: Traducir

en: <strong>@language_name</strong> (source)
es: <strong>@language_name</strong> (origen)

en: add translation
es: agregar traducción

en: Translations of %title
es: Traducciones de %title

en: Product saved.
es: Producto guardado

en: Multilingual - Internationalization
es: Multidioma - Internacionalización
