Internationalization for commerce product (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Language
et: Keel

en: Disabled
et: Keelatud

en: edit
et: muuda

en: n/a
et: puudub

en: Active
et: Aktiivne

en: Not translated
et: Tõlkimata

en: Translate
et: Tõlge

en: <strong>@language_name</strong> (source)
et: <strong>@language_name</strong> (allikas)

en: add translation
et: tõlke lisamine

en: Translations of %title
et: %title tõlked
