Internationalization for commerce product (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Language
fi: Kieli

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: edit
fi: muokkaa

en: n/a
fi: ei mitään

en: Active
fi: Voimassa

en: Not translated
fi: Kääntämättä

en: Translate
fi: Käännä

en: <strong>@language_name</strong> (source)
fi: <strong>@language_name</strong>  (lähde)

en: add translation
fi: lisää käännös

en: Translations of %title
fi: Kirjoituksen %title käännökset

en: Product saved.
fi: Tuote tallennettu.

en: Multilingual - Internationalization
fi: Monikielinen - Kansainvälistäminen

en: The SKU %sku contains invalid characters.
fi: SKU %sku sisältää kiellettyjä merkkejä.
