Internationalization for commerce product (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Language
fil: Wika

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: edit
fil: wastuhin

en: n/a
fil: hindi naaangkop

en: Active
fil: Aktibo

en: Translate
fil: Isaling-wika
