Internationalization for commerce product (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Language
gl: Idioma

en: Disabled
gl: Desactivado

en: edit
gl: editar

en: n/a
gl: n/d

en: Active
gl: Activo

en: Not translated
gl: Non traducido

en: Translate
gl: Traducir

en: <strong>@language_name</strong> (source)
gl: <strong>@language_name</strong> (fonte)

en: add translation
gl: engadir traducción

en: Translations of %title
gl: Traduccións de %title

en: Product saved.
gl: Produto gardado
