Internationalization for commerce product (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Language
hu: Nyelv

en: Disabled
hu: Tiltott

en: edit
hu: szerkesztés

en: n/a
hu: n. a.

en: Active
hu: Aktív

en: Not translated
hu: Nincs lefordítva

en: Translate
hu: Fordítás

en: <strong>@language_name</strong> (source)
hu: <strong>@language_name</strong> (forrás)

en: add translation
hu: fordítás hozzáadása

en: Translations of %title
hu: %title fordításai

en: Product saved.
hu: A termék mentése megtörtént.

en: The SKU contains invalid tokens.
hu: A cikkszám érvénytelen vezérjeleket tartalmaz.

en: Multilingual - Internationalization
hu: Többnyelvűség – Nemzetköziesítés

en: %title could not be added to your cart.
hu: %title terméket nem lehetett a kosárba tenni.

en: The SKU %sku contains invalid characters.
hu: Érvénytelen karaktereket tartalmaz a következő cikkszám: %sku
