Internationalization for commerce product (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Language
is: Tungumál

en: Disabled
is: Óvirkt

en: edit
is: breyta

en: n/a
is: á ekki við

en: Active
is: Virkt

en: Translate
is: Þýða

en: %title could not be added to your cart.
is: Ekki var hægt að bæta %title í körfuna þína.
